Content

Baza Danych

Avaraad Brial

Image

Avaraad Brial

Postprzez Avaraad Brial » 5 Sty 2019, o 15:48

1. Nazwa postaci: Avaraad Brial

2. Rasa: Falleen

3. Profesja: Najemnik

4. Data i miejsce urodzenia: 59 BAY, Gwiezdny Niszczyciel X37C

6. Wygląd: Posiadający równe 170cm wzrostu przedstawiciel rasy Falleen nie wyróżnia się na pierwszy rzut oka niczym szczególnym. Jedyną „różnicą” pozwalającą go odseparować od pozostałych członków społeczności jest zupełny brak owłosienia – zwyczajowa długa kita zniknęła z jego głowy, aby nigdy więcej się na niej nie pojawić. Ciężko to jednak zobaczyć gdyż zwykł większość swojego życia spędzać ubrany w zbroję, całkowicie zakrywającą jego ciało. To właśnie ona została jego znakiem rozpoznawalnym, po którym można spostrzec nadciągające kłopoty.

9. Widoczny ekwipunek:
- Karabin blasterowy E-11
- Hermetyczna zbroja 226GH – wytrzymała, zbiorniki tlenu wystarczą na 48 godzin utrzymania użytkownika przy życiu. Automatycznie uzupełnia go gdy tylko czujniki wykryją odpowiednie stężenie tlenu w otoczeniu. Jedyną wadą jest ciężar, który przewyższa standardowe skafandry. Nie nadaje się do podwodnych wypraw.
- Niewielka torba z ekwipunkiem

12. Plotki:
- Podobno ciężko choruje, dlatego nigdy nie zdejmuje zbroi, która utrzymuje go przy życiu
- Mówi się, że kiedyś poznał kilku Jedi i nawet z nimi współpracował
- Z drugiej strony mówi się, że pracował z Sithami
- Z trzeciej ktoś ponoć widział go jak pluje w twarz legalnemu użytkownikowi mocy i nazywa go zwykłym śmieciem. Czasem nie warto wierzyć wszystkiemu co się słyszy.
Awatar użytkownika
Avaraad Brial
Gracz
 
Posty: 21
Rejestracja: 22 Lis 2018, o 21:51
Miejscowość: Warszawa

Wróć do Baza Danych