Content

Baza Danych

Zin Iterra

Image

Zin Iterra

Postprzez Nicciterra » 7 Wrz 2018, o 13:26

1. Nazwa postaci: Zin Iterra

2. Rasa: Arkanian

3. Profesja: Oficer naukowy

4. Data i miejsce urodzenia: Arkania, 31 ABY

6. Wygląd:
Nieczystej krwi Arkanianka o białej cerze, włosach i oczach. Wysoka na sto siedemdziesiąt jeden centymetrów. Włosy sięgają jej do barków. Jest smukłej kobiecej sylwetki. Posiada typowo jak dla swojej rasy cztery palce u dłoni. Lubi eleganckie stroje, surduty, marynarki, płaszcze i sukienki. Koszule i spodnie też ujdą jako podstawa. Zwykle w ciemnych kolorach, niekoniecznie czarne ubrania. Jeśli zaś jest w laboratorium ma na sobie zawsze obecny biały fartuch, czy też biały płaszcz ochronny. Buty nigdy na wysokim obcasie, nie lubi męczyć nóg. Galanterię uzupełnia skromna symboliczna biżuteria i drobny makijaż.


9. Widoczny ekwipunek:
Zawsze nosi ze sobą skaner medyczny, prostą apteczkę i blaster. Do tego dwa datapady. Jeden służbowy, drugi osobisty
Holopad i holokomunikator naręczny w formie przypominającej srebrny zegarek


12. Plotki:

Na swoim statku ma najlepszą kawę w sektorze.

KARTA STATKU (opcjonalna):

Imperial Science Ship(ISS) ExteriorInformacje ogólne

Właściciel: Zin Iterra
Producent: Incom Corporation
Model: Explorer ISS-101
Klasa: Statek zwiadowczy/Statek badawczy
Orientacyjna cena: Statek wygląda jakby był warty z 70 000. Rzeczywista jego zawartość i zastosowana technologia sięga spokojnie milionów.

Opis: Wykonany na tajne zlecenie z rządowej imperialnej organizacji dla Zin Iterra. Sama brała udział w tworzeniu statku wedle jej własnego życzenia. Stworzony z myślą o niebezpiecznych misjach badawczych i badaniu anomalii. Jest też świetnym statkiem zwiadowczym.

Informacje techniczne

Wielkość: Długość 15m, wysokość 5m, szerokość 8m.
Napęd: Posiada cztery silne napędy repulsorowe zorientowane do trudnych manewrów w bardzo silnym polu grawitacyjnym, czy zmiennej atmosferze. Posiada jeden tylny napęd jonowy i dwa malutkie jonowe do manewrów w próżni. Zaprojektowany by wchodzić w miejsca pozornie niedostępne. Statek cechuje bardzo duża manewrowość . W polu grawitacyjnym, posiada świetne przyśpieszenie oraz moc, jednakże gorzej to wygląda w czystej pustce odległej od ciał niebieskich, gdzie do dyspozycji ma tylko proste silniki jonowe.
Prędkość w atmosferze: maks 500km/h
Hipernapęd (zapasowy): 0,5 (2) główny hipernapęd to istne cacko, prototyp dopasowany idealnie do samej jednostki i jej masy. Teoretycznie można go dokręcić jeszcze bardziej.
Załoga (minimalna) 3 (1); Pozycje do obstawienia:

Główny Pilot
Operator lasera górniczego i chwytaków
Asystent hipernapędu (w celu przygotowania skoku zwykłego lub niestandardowego)

Pasażerowie: 5
Ładowność: 20
Uzbrojenie i osłony:
- Precyzyjny tnący laser górniczy krótkiego zasięgu, zdolne zadać obrażenia, ale z dystansem skuteczność spada drastycznie.
- Wytrzymałe generatory tarcz zasilane z generatora antymaterii.

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Nowy, zaledwie kilka lat roztropnego użytkowania.
Kody identyfikacyjne: Jest to oficjalna imperialna jednostka. Ma autoryzację na broń i przenoszenie niebezpiecznych rzeczy.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- szereg sensorów rejestrujący dane w wielu częstotliwościach, głównie w celach zbierania danych do przetworzenia i analizy obiektów w układzie którym się statek znajduje.
- czujniki grawitacyjne i podprzestrzenne dalekiego zasięgu zdolne wyłapywać dane z sąsiędnich układów gwiezdnych i wychwytywać ruch w podprzestrzeni i nadprzestrzeni. Dzięki czemu statek może lecieć w nieznane miejsca i nie tylko. Analiza tych danych nie jest jednak taka oczywista, wymaga specjalisty i czasu.
- posiada sztuczną inteligencję przypisaną do jednostki zwaną BOB. Spełnia ona rolę zabezpieczenia, wspierania pilota, obsługi dronów i kombajnu do danych. Jako świadomy asystent wspiera działania właściciela, przyzwyczajony do przerabiania mozolnych danych, wedle życzenia. Jego panem i twórcą jest Zin Iterra. W stosunku do złodziei czy niechcianych pasażerów, BOB, mając dostęp do auto-pilotażu i wszelkich systemów, jest bardzo podstępny i może być bardzo złośliwy.
- statek posiada generator pola maskującego, zdolne zakamuflować statek przed większością sensorów, również wzroku. Warunkiem jest ruch jednostajny(na przykład krążenie po orbicie) albo bezruch.
- posiada chwytaki na przodzie statku, zdolne łapać wszelaką materię na planetach, czy w przestrzeni kosmicznej. Chwytakom w działaniu asystują dwa precyzyjne lasery górnicze.
- dzieloną na pół ładownie. Druga połowa ładowni posiada specjalną śluzę i wysuwany podest na zbieranie materii przez chwytaki.
- potężny komputer pokładowy zdolny pomieścić Boba i dający mu szerokie pole manewru.
- mesa statku posiada wiele urządzeń gastronomicznych sugerujących bardzo wysoki standard i przede wszystkim wielofunkcyjny najwyższej jakości ekspres do kawy.
- unikalny generator antymaterii służący za potężny akumulator i zasilanie obiektu. Generator potrafi przetwarzać inne rodzaje energii w celu zmagazynowania w pożądanej postaci. Mozolnie od świetlnej, po korzystanie z paliwa, czy też zimnej fuzji. Dzięki czemu statek nie potrzebuje przewozić dużej ilości paliwa.
- małe pomieszczenie ze statycznym warsztatem z wieloma precyzyjnymi urządzeniami do manufaktury elektroniki i skomplikowanych drobnych elementów, czy też modyfikacji/naprawy istniejących.

Ładunek, hangary i droidy:
- Prototypowy Droid protokolarny Steward-N01. Pełniący rolę kucharza, lokaja i dżentelmena. Jego celem jest zachowanie najwyższej obsługi gościa i przygotowywania posiłków. Do tego dochodzą trywialne rzeczy jak sprzątanie i pranie ubrań i konserwacja kajut. Jeśli nie ma Zin w okolicy, słucha się poleceń Boba.
- Cztery pająkowate drony naprawcze. Do naprawy uszkodzeń statku korzystając z części zamiennych, tworzenia prostych elementów konstrukcyjnych z posiadanych materiałów i niekiedy do obróbki znalezionych asteroid. Spełniają też rolę obronną statku. Ich laser tnący jest bardzo niebezpieczny dla jednostek organicznych jak i innych maszyn. Są pod pełną kontrolą Boba. Mogą być też sterowane manualnie, za pomocą komputera.
- Części zamienne, zapasy żywności najwyższej jakości. Awaryjne powietrze skroplone w butlach. Środki medyczne i lekarstwa.
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Mistrz Gry
 
Posty: 562
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39

Wróć do Baza Danych

cron