Content

Baza Danych

Isader Hinlan

Image

Isader Hinlan

Postprzez Isader Hinlan » 6 Maj 2018, o 18:21

1. Nazwa postaci: Isader Hinlan

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Awanturnik

4. Data i miejsce urodzenia: 45 ABY, Zewnętrzne Rubieże, Eriadu

6. Wygląd:

Isader to mężczyzna, który mierzy dokładnie 171cm. Waży zdecydowanie za mało bo coś około 62 kilogramów. Gdyby nie niechlujny zarost, który często zdobił twarz śmiałka, na pierwszy rzut oka przypomniał raczej wychudzonego nastolatka. W dodatku biała cera, która jednak nie była idealnie gładka. Powietrze na Eriadu było tak zanieczyszczone, że rzadko kiedy była okazja aby się poopalać. Włosy miał czarne jak smoła, po bokach i z tyłu ścięte na bardzo krótko zaś na górze rozczochrana czupryna o kilkunastocentymetrowej długości. Od czasu do czasu, w zależności od sytuacji fryzurę układał do tyłu. Twarz miał równie chudą i jasną co reszta ciała. Prosty i niewielki nos, cienkie usta, które niemal zlewały się ze skórą. Wystające kości policzkowe i kwadratowa szczęka. Często na buzi Isadera pojawiał się uśmiech, mniejszy bądź większy ale zawsze był.
Spędzając wiele godzin na "świeżym powietrzu" Eriadu musiał czymś zakrywać sobie twarz aby pył nie dostał się do gardła, tu z pomocą przychodziła duża chusta, która okrywała szyję i twarz sięgając nosa. Miała odcień ciemnego khaki. Kolejnym elementem garderoby był długi czarny płaszcz, który sięgał do kolan. Nosił go praktycznie zawsze, zrobiony był ze skóry niewiadomego pochodzenia - Isader nie był pierwszym właścicielem ubrania, posiadał wiele ukrytych kieszeni, w których mieściły się różne drobiazgi. Widać, że płaszczyk najlepsze lata ma za sobą. Pod spodem miał lekką tunikę koloru białego. Spodnie były zrobione z podobnego materiału co płaszcz, również ciemne, nie wyróżniały się niczym szczególnym. Wysokie buty zasłaniające piszczele, spodnie naturalnie były wpuszczone do kołnierzy. Przednia część buta zabezpieczona blachą, podobnie jak piszczel - dodatkowe utwardzenie. Ostatnim charakterystycznym elementem Isadera były pełne rękawice taktyczne, zakrywające całe dłonie, utwardzone były na kostkach. Wsunięte pod rękawy.

9. Widoczny ekwipunek:

- W uchu słuchawka taniego komunikatora
- Długi gruboskórny płaszcz sięgający mniej więcej do kolan. Domyślnie ma chronić ciało przed nagłym kwaśnym deszczem. Posiada liczne przebarwienia.
- Szal na szyi, który często służy do zakrywania twarzy.
- Pełne rękawice taktyczne, również ze skóry, utwardzone na kostkach.
- Wysokie buty

12. Plotki:

- Ponoć należy do organizacji przestępczej,
- Chodzą pogłoski, że kiedy jest pod wpływem staje się nieprzewidywalny,
- Słyszano, że jest w stanie otworzyć niemal każde drzwi.

KARTA STATKU (opcjonalna):

Nadzieja

Image

Informacje ogólne

Właściciel: Isader Hinlan
Producent: Incom Corporation
Model: A-24 Sleuth
Klasa: Statek zwiadowczy
Orientacyjna cena: 15000 cr
Opis: A-24 Sleuth - jakże wysłużony, a zarazem legendarny statek zwiadowczy, którego produkcą zajęła się firma Incom Corporation. Ten model dostał od swojego ojca na osiemnaste urodziny. Z początku statek nie nadawał się do niczego, z czasem jednak kiedy to Isader zyskał kolejne kredyty, sprowadzał to coraz lepsze części. Po dwóch latach w pełni przywrócił Nadzieję do lat świetności, oczywiście wymieniając komponenty na te z nowszej generacji i tak po licznych modyfikacjach A-24 sprawuje się świetnie w firmie eskortującej jako czujka badająca niezbadane tereny.

Informacje techniczne

Wielkość: Długość: 14m , Wysokość: 10m, Szerokość: 7m
Napęd: Silnik jonowy Novaldex JV-74
Prędkość w atmosferze: 1000km/h
Hipernapęd (zapasowy): 1(10)
Załoga (minimalna) 1(1)
Pasażerowie: 1
Ładowność: 2
Uzbrojenie i osłony:
- Dwa lekkie działko laserowe: Taim & Bak Kd-3
- Generator osłon: Sriplex P-12
- Sensory: Fabritech ANx-y/2 (DER, FST, LFI)

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Zdatny do użytku.
Kody identyfikacyjne: Posiada legalne kody i zezwolenie na broń.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- Od myślników: ulepszony navicomp, systemy zabezpieczeń, dodatkowe sensory, pokładowa sztuczna inteligencja, aktywne bądź pas
ywne systemy maskujące, niestandardowe udogodnienia. Słowem - sprzęt nietypowy. Tutaj również należy wymienić wszystkie modyfikacje właściciela niestosowane w fabrycznym modelu seryjnym.

Ładunek, hangary i droidy:
- Unikatowe wyposażenie lub ładunek, zawartość hangarów i droidy na statku.
Awatar użytkownika
Isader Hinlan
Gracz
 
Posty: 8
Rejestracja: 1 Kwi 2018, o 01:44
Miejscowość: Wrocław

Wróć do Baza Danych