Content

NPC

Grisarlo Makk'ala

Postaci opętane przez MG.

Grisarlo Makk'ala

Postprzez Grisarlo Makk'ala » 5 Maj 2018, o 07:24

1. Nazwa postaci: Grisarlo Makk'ala

2. Rasa: Cathar

3. Profesja: przemytnik?

4. Data i miejsce urodzenia: 40 ABY ; Nar Shaddaa

6. Wygląd:
Metr osiemdziesiąt osiem białego futra wystającego ponad innymi gentelistotami, nie jest widokiem nadzwyczajnym w tak zróżnicowanym środowisku. Szare uszy sterczące zza białych, gęstych włosów Cathara, uzupełniają błękitne oczy, które równie czujnie zdają się baczyć na każdy ruch w otoczeniu. Między linią oczu, a białych włosów posiada czarne smugi futra, które przypominają klanowe wzory rysowane pośród niektórych ras. Mały, czarny nos i wąskie usta, osadzone w jednej linii z białą bródką, która nadaje mu troszeczkę wieku, sprowadzają do względnie symetrycznej twarzy Cathara. Delikatne piegi pomiędzy linią oczu, a ust, są chyba najbardziej charakterystycznym elementem z całej twarzy Grisarlo.
Poza białą bródką i włosami jest również szata, pokrywająca jego pokiereszowany tors i plecy, a także silnie umięśnione nogi. Na poziomie bioder posiada szary pas, przypominający bardzo kolor jego skóry, do którego przytwierdzona jest czarna sakwa i kabura z pistoletem. Ten sam pas, ciągnie się aż do linii jego pleców, przytrzymując skórzany, otwarty pokrowiec, z którego wystaje rączka vibrotoporu. Ze względu na dawne czasy, nie jest przyzwyczajony do noszenia obuwia, co też mu nie przeszkadza, zważywszy na swoje ogromne poduszki na zakończeniu łap, przy czym sprawia, że porównuje się go do wyzwolonych gentelistot, które walczą o prawa dla roślinności i większej ekologii.


9. Widoczny ekwipunek:
Biała szata, przepasana szarym pasem na wysokości bioder, przy którym przytwierdzona jest czarna sakwa i kabura z pistoletem DL18.
Vibrotopór, przytwierdzony w skórzanym, częściowo otwartym pokrowcu, który utrzymuje go na plecach, dając przy tym łatwy dostęp do broni.


12. Plotki:
- Mówią, że jest analfabetą.
- Mówią, że nie posiada żadnego rodzaju uprzedzeń do innych ras.
Image
Awatar użytkownika
Grisarlo Makk'ala
Gracz
 
Posty: 44
Rejestracja: 1 Maj 2018, o 15:46
Miejscowość: Szczecin

Re: Grisarlo Makk'ala

Postprzez Nicciterra » 18 Paź 2019, o 13:38

Ostatni post - tutaj -

Możliwość powrotu do gry - TAK

Odnośnik dla MG
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Gracz
 
Posty: 528
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39


Wróć do NPC

cron