Content

Baza Danych

Sakan Yato

Image

Sakan Yato

Postprzez Rafael Rexwent » 27 Mar 2018, o 14:49

1. Nazwa postaci: Sakan Yato

2. Rasa: Mon Calamari

3. Profesja: Awanturnik

4. Data i miejsce urodzenia: 73 lata, Mon Cala

6. Wygląd:
Image
Sakan to Mon Calamari dlatego nie powinno dziwić, że przypomina humanoidalną rybę, gdyż właściwie nią jest. Sto siedemdziesiąt siedem centymetrów wychudzonego przez lata więzienia ciała pokrytego wyblakłą, ciemnopomarańczową skórą nie prezentuje się zbyt okazale. Podobnie jak karłowate wypustki na brodzie z postrzępionymi końcówkami oraz liczne zmarszczki na dłoniach i wokół oczu. Imperialna niewola odcisnęła też piętno na lewej nodze Yato, która dotknięta okrucieństwem katów straciła część połączeń nerwowych, przez co stała się sztywna i odrętwiała. Dlatego obcy chodzi teraz w specyficzny sposób, czym zyskał miano „kuternogi”.
Jednakże mimo wybiedzonego wyglądu nadal jedna rzecz świadczy o płonącym we wnętrzu rybiego ciała ogniu walki. Dwie błyszczące niczym księżyc w pełni gały oczne po obu stronach twarzy. Bystre, złociste źrenice pełne radości i optymizmu.
Cechą charakterystyczną Sakana jest fakt, iż nie posiada on dwóch palców zewnętrznych u lewej dłoni, które utracił podczas jednej z bitew kosmicznych. Nie chciał żadnych mechanicznych protez uważając obrażenia za odznaczenie honorowe i tak już zostało.
Jeśli chodzi o styl ubioru to trudno określić. Kiedyś Yato lubował się w luźnych ubraniach oraz lekkich szatach przylegających do ciała i pozbawionych zbędnych ozdóbek. Obowiązkowym elementem jego wyposażenia był również skórzany pas z kaburą i pojemnymi kieszonkami. Zaś w więzieniu przymus ciągłego noszenia wyznaczonego uniformu mógł wpłynąć na jego styl „noszenia się” dlatego jak jest obecnie – nie wiadomo.

9. Widoczny ekwipunek:
Obecnie z okazji opuszczenia murów przymusowego kurortu wypoczynkowego zostało mu wydane przydziałowe ubranie (By nie biegał po ulicach Coruscant nago), czyli wypłowiała, szaro-zielona szata, czarne buty oraz mały, brunatny plecak. Do tego nieco gotówki i cygaro jakie otrzymał od współtowarzysza z celi w dniu wyjścia.

12. Plotki:
• Podobno odmówił rozstrzelania fregaty Corona w imperialnych barwach, twierdząc że „Ona ma uczucia”.
• Według niektórych palce odgryzł mu kandraski rekin, gdy Sakan spity na umór wypadł za burtę.
• Kiedyś wypił dziesięć kolejek najmocniejszego grogu w kantynie, po czym poprosił by w końcu nalano mu do picia alkohol.
• Miał do wyboru denaturat albo czystą. Wybrał to pierwsze, bo nie chciał się upić.
• Pewnego razu wygrał w kości butelkę przedniego whiski. Pewien człowiek wyzwał go potem na kolejną partię właśnie o tę butelkę i wygrał. Sakan honorowo wypił całą zawartość jednym duszkiem po czym zgodnie z zakładem oddał zdezorientowanemu zwycięzcy butelkę.
• W czasie brania prysznica w więzieniu upadło mu mydło. Podczas jego podnoszenia zgwałcił trzech homoseksualistów.
Image

"Nie wahaj się powiedzieć ludziom na których ci zależy o uczuciach żywionych do nich. Bo jutro może ich tam nie być." ~ Akagi

"If you do not fight now, then when will you?" ~ Type-005
Awatar użytkownika
Rafael Rexwent
Gracz
 
Posty: 291
Rejestracja: 7 Lis 2014, o 17:01

Wróć do Baza Danych