Content

Baza Danych

Aethêl Ishida

Image

Aethêl Ishida

Postprzez Sey Ivett » 27 Wrz 2016, o 11:22

1. Nazwa postaci:
Aethêl Ishida

2. Rasa:
Prawieczłowiek (Morganian-Miraluka)

3. Profesja:
Mechanik

4. Data i miejsce urodzenia:
48 ABY, nieznane

Image
Niższy niż średnia mężczyzna, o proporcjonalnie drobniejszej budowie ciała. Jasna karnacja towarzyszy jeszcze jaśniejszym włosom, prawie przechodzącym z blondu w biel. Dookoła głowy przebiega ciemna opaska zasłaniająca całą linię oczu, opierając się na podstawie lekko zadartego nosa oraz chowając za nietypowymi, bo szpiczasto przedłużonymi, uszyma. Zarost starannie przystrzyżony w przeciwieństwie do długich swobodnie spływających włosów, żyjących w własnymi nieładzie. Mimo mniejszej sylwetki, mężczyzna nie jest kompletnym słabeuszem. Nie należy też do miana kulturystów. Wpisuje się gdzieś w środku skali, w tak zwaną „wytrenowaną normę”.

Ubiera się w proste praktyczne ubrania, takie jak spodnie cargo czy combat shirt. Preferuje przy tym ciemne odcienie, używając szczególnie czarnego, czerwonego i szarego koloru. Czasem, na specjalne okazje, zakłada na to elegancką skórzaną bluzę z nieprzeźroczystymi okularami, jednak na co dzień zamiast tego wraca do opaski na oczach, słuchawki w uchu, bandoliera przerzuconego przez ramię, pasa z ładownicami oraz zakrywających nadgarstki ochraniaczy wsuniętych nad rękawice.

Image
- Miotacz łukowy KSG
- Słuchawka z mikrofonem
- Bandolier
- Pas z ładownicami
- Rękawice w karwaszach
- Półmaska filtracyjna

Image
- O Aethêlu raczej nikt nigdy nie słyszał.
Image
Człowiek, poświęciwszy swoje życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia.
Awatar użytkownika
Sey Ivett
Gracz
 
Posty: 38
Rejestracja: 6 Lip 2016, o 18:25

Wróć do Baza Danych