Content

NPC

Sey Ivett

Postaci opętane przez MG.

Sey Ivett

Postprzez Sey Ivett » 12 Lip 2016, o 15:36

1. Nazwa postaci:
Sey Ivett

2. Rasa:
Echani

3. Profesja:
Łowca nagród

4. Data i miejsce urodzenia:
Eshan 54 ABY

Image
Choć echani należą do zbioru gatunków prawie-ludzkich, to silnie wyróżniają się w ich gronie. Ivett, podobnie jak reszta jej pobratymców ma bardzo jasna, wręcz bladą cerę. Para srebrnych oczu zdobi młodą twarz, połyskując podobnie do żywego metalu. Poniżej nosa można dostrzec ciemniejsze usta o jakby zsiniałych wargach. Pozbawione barwnika włosy otulają śnieżnobiałą falą głowę. Na wysokości kości policzkowych widnieją bliźniacze wytatuowane szewrony.

Pozostaje to jednak widok, który tak naprawdę doświadczyły pojedyncze osoby, bo jak na Mando przystało, beskar'gam stał się dla Sey drugą skórą. Wszystkim innym będzie dane jedynie zobaczyć pancerz. Pokryto go ciemnografitową prawie czarną barwą. Przez kilka miejsc przebiegają symetryczne linie wymalowane przy pomocy pomarańczowo-żółtej farmy. Tej samej za pomocą której wykonano na naramienniku symbol wzlatującego ognistego ptaka.

Biorąc pod uwagę gabaryty zbroi, od których przecież nie może być większa, Sey jest szczupła oraz musi mierzyć około metra i sześćdziesięciu centymetrów, ewentualnie troszkę więcej. Pewny pozostaje jednak fakt, że by nosić sprawnie z sobą taką ilość wyposażenia trzeba mieć budowę przynajmniej lekkoatletyczną. Złośliwym rzuci się dodatkowo w oczy szczegół posiadania dość skromnych jak na kobietę atrybutów.

Image
- Bezkolbowy karabinek blasterowy BlasTech Industries EX-8
- Pistolet jonowy Merr-Sonn Munitions, Inc DEMP
- Pakiet skokowy Mitrinomon Transports Z-14
- Jednosieczny wibromiecz
- Duraplastowy beskar'gam
- Hełm o T-kształtnym wizjerze
- Pas wyposażeniowy
- Komunikator

Image
- Nigdy nie zdejmuje zbroi.
- Jej usługi są bezcenne. W obu znaczeniach.
- Lekkomyślna i niestabilna emocjonalnie.
- Coś ukrywa.
- Szuka czegoś, może kogoś od dawna.
- Ma urazę do Imperium.
Image
Człowiek, poświęciwszy swoje życie na dobre uczynki i czynienie dobra, umrze zapomniany i bez słowa podzięki. Jeśli wykorzysta swój geniusz niosąc niedolę i śmierć miliardom, jego imię echem rozbrzmiewać będzie przez milenia.
Awatar użytkownika
Sey Ivett
Gracz
 
Posty: 38
Rejestracja: 6 Lip 2016, o 18:25

Re: Sey Ivett

Postprzez Mistrz Gry » 8 Kwi 2018, o 21:11

NPC na Onderonie. Bzhydack niańczy.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6432
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do NPC