Content

Baza Danych

Anna Sorenn

Image

Anna Sorenn

Postprzez Alice » 3 Wrz 2014, o 15:03

Image

Image
Dziewczyna mierzy około 162 centymetry wzrostu. Jest chuda, niezbyt zaokrąglona, figura przypomina chłopięcą budowę ciała. Długie, patykowate ręce zakończone równie długimi palcami nieco koślawymi na wskutek niedożywienia. Ponadto można było zobaczyć krosty i pryszcze, osadzone głownie na dekolcie i plecach. Twarz nastolatki na całe szczęście została przed tym ochroniona. Oczywiście na cerze lica zdarzają się wykwity, tak charakterystyczne dla okresu dojrzewania. Mimo tego twarz Anny jest całkiem ładna. Okalają ją czarne, proste i krótkie włosy sięgające do brody. Uroku całej fryzurze dodaje postrzępiona grzywka zaczesywana na prawą stronę. Anna posiada także dość duże, ciemnoniebieskie oczy spadek po swojej matce, nosek i usta zaś są zgrabnie zarysowane.
Dziewczyna ubiera się w strój składający się z czarnej, skórzanej, wyświechtanej kurtki, topu, spodni – bojówek, rękawic bez palców, a także masywnych buciorów, zupełnie nie pasujących do jej sylwetki. Na ramieniu ma zawieszoną torbę, w której trzyma rzeczy niezbędne przy włamaniach czy kradzieżach.

Image
• 200 kredytów,
• Blaster model Q2, jedna sztuka,
• Zapasowe ogniwa do blasterów
• Zestaw uniwersalnych kluczy do zamków
• Elektroniczny wytrych,
• Zestaw kabli,
• Cyfronotes

Image
Podobno jej ręce są tak wprawne, że potrafi sobie poradzić z niejednym zamkiem. Mieszkając w dolnych partiach Coruscant zaprzyjaźniła się mocno z miejscowym półświatkiem, więc ma ochronę w najgorszych dzielnicach miasta.
Miała tajemniczego wielbiciela, który jest jednocześnie jej ochroniarzem. Więc jeśli ktoś próbuje podnieść na nią rękę, znajdzie się w niebezpieczeństwie.
Sama oddawała się prostytucji i nierządowi nie dla zarobku, ale dla przyjemności.
Jest homoseksualna.
Image
Awatar użytkownika
Alice
Gracz
 
Posty: 377
Rejestracja: 27 Lut 2012, o 14:43

Wróć do Baza Danych