Content

Baza Danych

Aaraya Me’senruus

Image

Aaraya Me’senruus

Postprzez Lilith Blindshoter » 21 Maj 2014, o 21:54

1. Nazwa postaci: Aaraya Me’senruus

2. Rasa: Człowiek, Mandalorianka

3. Profesja: Najemnik/Pirat

4. Data i miejsce urodzenia: 47 ABY, Concordia

Image
Aaraya jest przykuwającą uwagę kobietą o śniadej cerze. Raczej drobna i szczupła, nie jest osobą którą można by opisać jako oszałamiająco piękną, ale też nie jest szpetna. Właściwie najogólniej rzecz ujmując, na pierwszy rzut oka mieści się w normie. A jednak, jej młodzieńcza twarz o nadmiernie surowym wyrazie i stalowo szare oczy o drapieżnym spojrzeniu przywodzącym na myśl wrzaskojastrzębia, zwracają uwagę. Ciemne włosy Aaraya nosi praktycznie zawsze splecione w drobne warkoczyki. Ciało dziewczyny znaczą liczne blizny, na plecach, rękach i nogach, zwykle ukryte są pod kombinezonem. Również od podstawy nosa, przez cały lewy policzek aż do krawędzi żuchwy biegnie pojedyncza wąska blizna.
Zbroja Aarayi jest mocno sfatygowana i przypomina nieco składak. Praktycznie nie ma w niej dwóch elementów które pochodziły by od tego samego pancerza. Lewa płyta napierśnika i lewy naramiennik i część hełmu (ściślej kopuła i tył hełmu) są bardzo stare, grubsze i wykonane z durastali uszlachetnianej beskarem. Pozostałe płyty pancerza, są cieńsze i wykonane są z różnych stopów durastali. Być może prawy karwasz jest wykonany ze stopu cortosis, przynajmniej tak zarzekał się sprzedawca, od którego dziewczyna nabyła ten element. Aaraya przemalowała swoja zbroję na butelkowo zieloną z kilkoma pomarańczowymi elementami (pamiętała ze takie barwy miała pancerze jej dziadków). Ponadto na naramienniku namalowano czerwoną kometę, symbol klanu Me’senruus.

Image
- WESTAR-M5
- Dwa pistolety blasterowe KYD-21
- Sztylet
- Wibroostrze
- Pakiet medyczny

Image
- Kilka lat temu wystawiono za nią list gończy ale podobno nagroda była marna.
- Ma opinię aspołecznego ponuraka.
- Jest tak milcząca i zamknięta w sobie, że do niedawna sądzono, iż jeden ze współwięźniów wyrwał jej język.
- Na ogół stroni od alkoholu, z wyjątkiem jednego dnia w roku, kiedy to (o ile okoliczności na to pozwalają) spija się w belę.
- Niektórzy opowiadają, że jest szalona, gada sama do siebie, unika spożywania posiłków przy innych istotach, ma tendencje do zadawania sobie bólu.
- Być może zabiła kogoś ze swojej rodziny.
Image

Image
Awatar użytkownika
Lilith Blindshoter
Gracz
 
Posty: 323
Rejestracja: 3 Wrz 2011, o 01:33

Wróć do Baza Danych

cron