Content

R.I.P.

Adriana Kiersnova

Postaci martwe.

Adriana Kiersnova

Postprzez Adriana » 12 Mar 2014, o 21:27

Image
1. Nazwa postaci: Adriana Kiersnova

2. Rasa: Człowiek

3. Profesja: Łotrzyk

4. Data i miejsce urodzenia: 52 ABY, Taris

5. Usposobienie:
Adriana jest osobą bardzo emocjonalną, wielokrotnie nie potrafi zapanować nad swoimi emocjami. Jest nieśmiała i cicha, boi się sama zainicjować rozmowę. Jest typem samotnika, jednak nie oznacza to, że nie lubi towarzystwa, po prostu często woli być sama. Czuję się bardzo niepewnie w kontaktach damsko-męskich. Mimo pozornej bezradności potrafi poradzić sobie w wielu sprawach samodzielnie. Potrafi zachować zimną krew w momencie zagrożenia, jako członkini gangu nauczyła się przetrwać w trudnych warunkach. Ciężkie życie w dolnej części planety wymusiło na młodej dziewczynie naukę samoobrony i posługiwania się bronią. Dziewczyna ma bardzo pesymistyczne podejście do świata, mimo młodego wieku często sięga po alkohol czy narkotyki, próbując odciąć się od otaczającej jej rzeczywistości. W wielu przypadkach nie zastanawia się nad konsekwencjami swoich czynów, przez co zazwyczaj pakuję się w kłopoty. Uwielbia hazard, jej ulubioną grą jest pazaak. Jest miłośniczką sztuki i poezji, lubi rozwijać się na wielu płaszczyznach. Jest leworęczna.

6. Wygląd:
Adriana jest szczupłą dziewczyną o średnim wzroście. Ma sięgające do pasa włosy, które zawsze nosi rozpuszczone. Jej naturalnym kolorem włosów jest blond, jednak dziewczyna często farbuję włosy na kolor czerwony. Uwagę przyciągają jej duże, ciemnoniebieskie oczy. Jej owalną twarz zdobi zgrabny nos oraz wyraziste usta. W uszach wiele kolczyków, a nos zdobiony jest przez septum. Kolor jej włosów i makijaż mocno kontrastują z jasną skórą dziewczyny. Sporą część ciała pokrywają wielokolorowe tatuaże. Adriana przywiązuję dużą uwagę do swojego ubioru, zawsze stara się wyglądać alternatywnie i wygodnie. Dziewczyna uwielbia luźne koszulki na ramiączka. Często dobiera do nich obcisłe spodnie lub leginsy. Uwielbia eksperymentować z ubraniami i codzienne ubieranie zabiera jej bardzo dużo czasu.
Image

7. Umiejętności:
Posiada ponadprzeciętne umiejętności w grze pazaak. W nieoficjalnych zawodach w Dolnym Mieście zawsze była jednym z lepszych zawodników. Dzięki wykształconemu przez ryzykowny tryb życia instynktowi samozachowawczemu, potrafi błyskawicznie podejmować decyzje w momencie zagrożenia. Mistrzynią sztuk walk nie jest, jednak kilku letnie treningu walki wręcz sprawiły, że Adriana jest w stanie pokonać przeciętnego opryszka. Potrafi posługiwać się blasterem i wibrostrzem, lecz przy doświadczonych strzelcach wypada bardzo słabo.

8. Ekwipunek:
- DH-17 blaster pistol
- Komunikator
- Wibroostrze Treppus-2
- Cyfronotes z tomikami poezji.
- Talia kart do pazaaka
- Paczka papierosów
- Igiełki Śmierci
- Kilka gramów Carsunum i Ryll'u

9. Posiadany dobytek/majątek:
- Kawalerka w Dolnym Mieście na planecie Taris
- Konto Bankowe z 6.000 Kredytów.

10. Historia:


52 - 62 ABY – Narodziny i dzieciństwo

Adriana urodziła się w dolnomiejskim szpitalu na planecie Taris. Jej ojciec pracował fizycznie w jednej z fabryk, a matka była kelnerką w podrzędnej kantynie. Rodzina Adriany niczym się nie wyróżniała. Była to przeciętna robotnicza familia, jakich wiele w dolnej części planety. Często brakowało kredytów na podstawowe potrzeby, a do tego dochodziły haracze dla gangów. Rodzice dziewczyny starali się jednak, by dzieciństwo ich dziecka było jak najbardziej spokojne i szczęśliwe, jednak dla Adriany codziennością stały się potyczki gangów, pobicia, wymuszenia i inna szeroko rozumiana przestępczość. Mając sześć lat została wysłana do pobliskiej szkoły, tam nauczyła się wielu podstawowych czynności, typu pisanie i czytanie, poznała tam również niejakiego Vassona Reo. Zielonoskóry Twi’lek szybko zaprzyjaźnił się z Adrianą, dziewczyna nie wiedziała, że Vasson jest synem przywódcy pomniejszego gangu.

Rodzice zakazali spotykać się młodej dziewczynie z Vassonem, jednak pomimo zakazu, Adriana i Vasson spędzali ze sobą każdy wolny czas. Twi’lek uczył dziewczynę grać w pazaaka, szybko okazało się, że ma ona talent do tej gry. Już po kilku dniach zaczęła wygrywać ze swym przyjacielem. Dzięki młodemu Twi'lekowi zaczęła również uczyć się jego języka. Ten etap w życiu młodej przedstawicielki rasy ludzkiej, był jej najspokojniejszym okresem w życiu. Niedługo wszystko miało się zmienić.

Kilka dni po dziesiątych urodzinach Adriany, jej ojciec został przypadkowo trafiony pociskiem z blastera podczas strzelaniny. Rana okazała się śmiertelna. Matka dziewczyny popadła w depresję, wtedy Adriana pierwszy raz spotkała się z Carsunum. Matka Tarisjanki szybko uzależniła się od tego specyfiku i wydawała ostatnie kredyty, aby go zdobyć. Przez tę sytuację, dziewczyna nie widziała nic złego w narkotyku, który poprawiał nastrój jej matce. Niedługo potem sama zaczęła od czasu do czasu próbować Carsunum.

62 – 68 ABY Pierwsze kroki

Adriana rzuciła szkołę, musiała zacząć zarabiać kredyty, aby móc wyżywić siebie i pogrążoną w depresji matkę. Początkowo zdobywała pieniądze grając z rówieśnikami w pazaaka i zakładając się o kilka kredytów. Małe ilości nie wystarczały na utrzymanie i opłacenie mieszkania, a pogrążona w nałogu matka wydawała ostatnie kredyty na Carsunum. Vasson pomagał jej finansowo tyle ile mógł, nie mogły być to wielkie kwoty, żeby jego ojciec zauważył, że znikają mu pieniądze.

Matka dziewczyny dopiero po dwóch latach od śmierci męża, potrafiła pokonać depresję. Jednak w pogoni za spłatą długów i kredytami, coraz mniej czasu poświęcała córce. Adriana czuła się samotna, jedyną osobą, której ufała był Vasson. Młoda dziewczyna w momentach gdy czułą się samotna, sięgała po poezje. Czuła, że podczas czytania potrafi odciąć się od problemów.

Chłopak coraz częściej ulegał wpływom gangu, dowodzonego przez jego ojca, wpłynęło to również na młodą Tarisjanke, która wraz ze swym przyjacielem zaczęła handlować Ryllem i Carsunum. Dziewczyna nie zdawała sobie sprawy, w jakim kierunku idzie jej życie, w tamtym momencie liczyły się dla niej łatwo zarobione kredyty i bezproblemowy dostęp do używek. Mając piętnaście lat zrobiła sobie pierwszy tatuaż. Od tamtej pory regularnie zaczęła odwiedzać studia tatuażu należące do gangu Reo.

W wieku szesnastu lat była już uzależniona od papierosów, alkoholu i szerokiej gammy używek. Gang stał się jej rodziną, matka Tarisjanki niezbyt przejmowała się losem córki. Gdy Adriana oświadczyła, że wyprowadza się z domu, jej rodzicielka odpowiedziała jedynie ,,I dobrze’’. To upewniło dziewczynę w przekonaniu, że nie ma już matki. Kolejny raz była zdana na pomoc Vassona, który dzięki wpływom ojca udostępnił jej na własność małą kawalerkę.

68 – 70 ABY Początek końca

Adriana stała się już częścią przestępczego świata. Od Vassona otrzymała blaster i wibroostrze, spędzając sporo czasu z przyjacielem nauczyła się obsługiwać broń, rozpoczęła również regularne treningi walki wręcz w miejscowym klubie. Handel prochami stał się dla niej chlebem powszednim, brała udział w kilku strzelaninach. Nieraz musiała grozić blasterem czy wibroostrzem dłużnikom, którzy nie mieli chęci zapłacenia za towar. Wielokrotnie musiała bronić się przed napastnikami chcącymi ją wykorzystać, jednak radziła sobie z nimi za pomocą broni lub własnej zwinności i umiejętności walki w ręcz. Tatuaże pokrywały już sporą cześć ciała, a kolczyki ozdabiały jej uszy i nos. Mimo tego młoda kobieta nadal była niepewna siebie.

Vasson i Adriana coraz rzadziej spotykali się ze sobą, Twi’lek zajęty był sprawami gangu. Tarisjanka znów czułą się samotna, jednak poznała przystojnego blondyna o niebieskich oczach imieniem Alaran. Mężczyzna był członkiem wrogiego gangu, jednak coś Adriane ciągnęło do niego. Zaczęli spędzać ze sobą coraz więcej czasu, Alaran namawiał Adriane, aby porzuciła ten styl życia, a by z nim zamieszkała i rozpoczęła nowe życie. Dziewczyna początkowo nie chciała o tym słuchać, jednak z biegiem czasu coraz częściej zastanawiała się jak może wyglądać jej życie. Podczas pewnej imprezy, na której alkohol przelewał się litrami, Alaran i Adriana spędzili ze sobą całą noc. Kobieta nadal się wahała nad wyborem, czy zostawić stare życie i spróbować żyć normalnie. Pragnęli opuścić Taris raz na zawsze i rozpocząć nowe życie w innym układzie. Czuła, że kocha, czuła, że jest kochana. Jednak wszystko to przerwał Vasson.

Vasson, gdy tylko dowiedział się, o Adrianie i jej chłopaku, wpadł w furie. Wraz ze swoimi ludźmi napadł na kantynę należącą do gangu Alarana i podczas strzelaniny oboje zginęli. Zrozpaczona dziewczyna, zaszyła się w domu.

Jak potoczą się dalsze losy osiemnastoletniej Tarisjanki? Wróci do życia poza prawem, czy jednak zmieni swoje życie? A może spełni się jej dziecięce marzenie o zostaniu tarisjańską szlachcianką i zamieszka w górnym mieście? Czas pokaże…
Image
Awatar użytkownika
Adriana
Gracz
 
Posty: 16
Rejestracja: 9 Mar 2014, o 12:10

Re: Adriana Kiersnova

Postprzez Mistrz Gry » 7 Maj 2014, o 15:18

Adriana zginęła, ponieważ nie przestrzegała starego porzekadła - " Gdyby kózka nie skakała..."

Re: [Taris] Dolne Miasto
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6498
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do R.I.P.

cron