Content

Baza Danych

Ha'h'Aha [Besadii]

Image

Ha'h'Aha [Besadii]

Postprzez Mistrz Ind'yk » 21 Cze 2013, o 00:09

Nazwa postaci:
Ha'h'Aha [Besadii]

Gatunek: Hutt

Aktualna płeć: męska

Profesja: Poszukiwacz sławy

Data urodzenia: 129 BBY

Wygląd:
Jak przystało na dorodnego Hutta, Ha'h'Aha jest wielki i ślimakopodobny. Ma prawie trzy metry długości i waży niecałe sześćset kilo. Tak jak pozostali ze swojego gatunku, posiada dwie małe ręce umieszczone w górnej części ciała. Choć wydają się być niepozorne przy wielkim cielsku Hutta, jak na ludzkie miary są niesamowicie silne. Ogromne oczy Ha'h'Aha są koloru jasno żółtego, jednak ich właściciel stara się zawsze mieć założone soczewki nadające piwny odcień – jak sam zauważył, wpływa to pozytywnie na odbiór jego postaci w mediach. Skóra opinająca wielką masę ciała obcego ma odcień jasno zielony, ściemniający się w kierunku mięsistego ogona.
Ha'h'Aha lubi ubierać górną część swojego, przez co wydaje się bardziej podobny do innych bohaterów z mediów. Nosi więc zwykle szeroką, białą koszulę z czarną kamizelką, a tuż pod nimi opina swoje cielsko pasem z dołączoną kaburą na DL-44. Czasem zakłada na to koreliański płaszcz koloru szaro-niebieskiego, ostatni krzyk mody z sektora.

Widoczny ekwipunek:
- DL-44
- Datapad, komunikator, chronometr, cyfronotes
- Dość znoszone, porządne ubranie - Kolejny element starannie budowanego wizerunku.

Plotki:
 • Podobno nosi się z myślą, żeby zagrać Uhl Eharl Khoehnga na deskach największych teatrów Galaktyki.
 • Miał więcej kobiet dla siebie, niż ty widziałeś w życiu na oczy.
 • Ktoś kiedyś usłyszał, że Ha'h'Aha pisze autobiografię. Dalsza część plotki mówi, że w kolejce po książkę ustawiła się już dziesiątka największych wydawców.
 • Jego idolem i wzorem do naśladowania jest Han Solo.
 • Uratował setki osób z rozpadającej się planety, słynnego Serpindala, po czym jeszcze wspomógł uciekinierów własnymi funduszami.
 • Pochodzi ze słynnego klanu Huttów, ale uznał, że woli zrobić karierę jako celebryta.
 • Jedni mówią, że jest niezniszczalny.
 • A inni że ohydny w smaku. To jednak dotyczy wszystkich Huttów, nic osobistego.
 • Ktoś mu kiedyś wyrwał rękę, ale on później wziął ją i zatłukł napastnika.
 • W niektórych systemach ze strachem wypowiada się jeszcze jego imię i opowiada o jego organizacji przestępczej, która była bezlitosna i bardzo efektywna.
 • Podobno popularnością przebił ostatnio Jabbę i Zorda. Razem wziętych.
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42

Re: Ha'h'Aha [Besadii]

Postprzez Mistrz Ind'yk » 21 Cze 2013, o 00:11

Impreza

Image

Informacje ogólne

Właściciel: Ha'h'Aha
Producent: Mendel Baudo
Model: Baudo
Klasa: jacht
Orientacyjna cena: 350000 w związku z wieloma przeróbkami dostosowującymi jednostkę do Hutta, co nie jest zbyt pożądane na rynku. 500000 dla kolekcjonerów i fanów Ha'h'Ahy.
Opis: Od modelu seryjnego Impreza różni się przede wszystkim... właścicielem - jest to pierwszy jacht Baudo dostosowany tak bardzo do rozmiarów rasy Huttów. Mendel Baudo był jednak bardzo zaszczycony i zadowolony z tego zamówienia, gdyż wiedział, że razem z Ha'h'Ahem jego statek stanie się sławny. Właśnie dzięki temu, a także niezbyt poważnym modyfikacjom zewnętrznym, Impreza jest jedną z najszybciej powstałych jednostek tego typu. Odpowiednie pieniądze i kilka trików aktorskich wielkiego Hutta bardzo przyspieszyły zwykle powolny proces tworzenia statku.

Informacje techniczne

Wielkość: 32 metry długości
Napęd: napęd jonowy
Prędkość w atmosferze: 1200 km/h
Hipernapęd (zapasowy): 2.0 (7.0)
Załoga (minimalna) 1 Hutt
Pasażerowie: 10
Ładowność: 25t
Uzbrojenie i osłony:
- 1 działko laserowe (wieżyczka) o mocy 60

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: W pełni sprawny.
Kody identyfikacyjne: Posiada legalne kody i pozwolenie na fabryczne uzbrojenie - jedną wieżyczkę z działem laserowym.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- Impreza jest zmodyfikowana głównie z wewnątrz, gdzie właściwie cały pokład został dostosowany do gustów właściciela. Przede wszystkim zmodyfikowano panel sterowania tak, by był możliwy i wygodny do obsługi przez Hutta, ale na statku znajduje się też awaryjne miejsce sterowania, dostosowane do rozmiarów człowieka. W dalszej części znajduje się mała ładownia, kuchnia, kajuty dla pasażerów i dość duży parkiet, który można powiększyć otwierając grodzie do kilku sypialni, zwiększając możliwości zabawy. W charakterystycznych wypustkach na tyle jachtu znajduje się osobisty basem Ha'h'Ahy, a także jego prywatna kajuta, pełna wygód specjalnie dostosowanych do właściciela statku. Te wszystkie ulepszenia zmniejszyły znacznie ładowność jednostki.
- Pozostałe modyfikacje statku znajdują się na zewnątrz, a są to cztery partie potężnych głośników, które rozbrzmiewają szybką i głośną muzyką przy każdym lądowaniu i starcie jednostki. To właśnie dzięki nim, na równi ze swoim niespotykanym właścicielem, jacht szybko stał się znany w wielu kosmoportach.

Ładunek, hangary i droidy:
- Niesamowicie wielka, kompletna i cały czas aktualizowana baza szybkich i skocznych utworów muzycznych z całej Galaktyki.
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42


Wróć do Baza Danych

cron