Content

NPC

Nigel Revson

Postaci opętane przez MG.

Nigel Revson

Postprzez Oto'reekh » 17 Maj 2013, o 23:51

Image

Image
Mężczyzna rasy ludzkiej o białym odcieniu skóry. Jest całkiem wysoki, bo mierzy 186cm i posiada wysportowaną sylwetkę, która jest efektem trybu życia. Muskulatura jest zauważalna, ale nie przypomina kulturysty, prędzej lekkoatletę. Ciało w kilku miejscach zdobią blizny będące pamiątką z pól bitw. Głowę pokrywają krótko ścięte włosy o czarno-siwym zabarwieniu. Twarz pozbawiona znaków szczególnych, często nosi kilkudniowy zarost, tęczówki jego oczu są zielone. Najczęściej ubrany w szarawo-brązowy kombinezon wojskowy z lekko zarysowanym kamuflażem, wyposażony w liczne uprzęże, pas i kaburę na blaster. Gdy wymaga tego sytuacja, nosi się bardziej cywilnie.

Image
Widoczny:
- militarny kombinezon z kaburą i pasem
- pistolet blasterowy SDC (Shimago-Domínguez Corporation) PKD SE. Pistolet został oparty o rozwiązania zawarte w konstrukcji BlasTech Industries DL-22, jedyną różnicą jest dodanie górnej lufy oraz dodatkowego spustu. Górna część zawiera jeden pocisk charakterystyczny dla pistoletów serii KD-30. Najbardziej znanym użytkownikiem podobnego pistoletu był pewien detektyw, który w parę dni wytropił i za jego pomocą zlikwidował kilka droidów serii BE3R.
Image
- chronometr
- nóż bojowy
- Przenośna torba

Image
- Podobno służył w elitarnej jednostce Imperialnej Marynarki: SpecNav Force jako snajper.
- Potrafi zjeść takie rzeczy po których Tauntaun z Hooth zwróciłby zawartość żołądka.
- Niektórzy plotkują, że w trakcie swojej służby udało mu się zdefraudować okrągłą liczbę kredytów, dzięki którym posiada apartament na jednej z luksusowych planet. Jej nazwa w każdej opowieści jest niestety inna...
- W sektorze szeroko rozumianego bezpieczeństwa uchodzi za poważnego eksperta.
- Da się usłyszeć, że jego obrzydzenie do zbędnej przemocy wzięło się z masakry ludności na jednej z planet Zewnętrznych Rubieży, w której sam brał czynny udział.
Image
Image
GG: 447116
Awatar użytkownika
Oto'reekh
Gracz
 
Posty: 2705
Rejestracja: 3 Gru 2008, o 15:40

Re: Nigel Revson

Postprzez Nicciterra » 17 Paź 2019, o 21:33

Ostatni post - tutaj

Możliwość powrotu do gry - PW do BE3R - wątek wciąż aktywny.

Odnośnik dla MG - tutaj -
Image
Awatar użytkownika
Nicciterra
Administrator
 
Posty: 462
Rejestracja: 18 Paź 2016, o 11:39


Wróć do NPC