Content

Baza Danych

Nantel Grimisdal

Image

Nantel Grimisdal

Postprzez Nantel Grimisdal » 2 Maj 2016, o 17:15

1. Nazwa postaci:
Nantel Grimisdal

2. Rasa:
Człowiek

3. Profesja:
Pomocnik mechanika w porcie kosmicznym Taris na jednym z dolnych poziomów

4. Data i miejsce urodzenia:
54 ABY, Nar Shaddaa

5. Wygląd:
Młody mężczyzna rasy ludzkiej o jasnej karnacji skóry. Około 178 cm wzrostu i 68 kg wagi. Na twarzy nosi lekki młodzieńczy zarost, a ciemnobrązowe włosy do wysokości ramion związane są najczęściej w kitkę. Oczy koloru brązowego osadzone są nad odrobinę tylko zakrzywionym nosem, który z kolei znajduje się nad wąskimi wargami. Przy pracy nosi założone na czoło gogle ochronne. Często twarz jak i ręce ubrudzone ma smarem i kurzem.
Jest wysportowany, siłę i sprawność zdobywając i podczas pracy i w czasie wolnym, konkurując w różnych zawodach ze znajomymi. Nie jest jednak mięśniakiem, a jego budowa typowa jest raczej dla biegaczy czy wspinaczy. Mimo młodego wieku, jego dłonie i ręce są szorstkie, o twardszej skórze i poznaczone kilkoma małymi bliznami, co jest dość typowe dla pracy w warsztatach.
Często można spotkać go marszczącego czoło w zamyśleniu bądź skupieniu. Zwykle też ma na uszach słuchawki z muzyką bądź robocze nauszniki. Jednak zagadany, od razu próbuje się uśmiechnąć, jakby chciał ośmielić rozmówcę do dalszej rozmowy.
W pracy nosi typowy roboczy ubiór składający się z butów do wysokości kostki, spodni roboczych, podkoszulki i rękawic ochronnych na rękach. Całość szara i brudna od olejów i smaru. Po pracy ubiera się zaś jak typowy nastolatek: sportowe buty, ciemne dżinsy, najczęściej czarną podkoszulkę z logo ulubionego zespołu oraz kurtkę.

6. Widoczny ekwipunek:
- ubranie robocze do pracy w warsztacie składające się z butów do wysokości kostki, spodni roboczych, podkoszulki, rękawic ochronnych, nauszników i gogli ochronnych
- skrzynka z podstawowymi narzędziami do napraw
- odtwarzacz muzyki ze słuchawkami

12. Plotki:
- Ponoć chciał dołączyć jako mechanik do jednego z zespołów ścigaczy na Taris, ale zanim to się stało, właściciela ścigacza znaleziono martwego i zespół się rozpadł;
- Jako zupełny nowicjusz, wygrał z jednym z najlepszych graczy w pazaaka w Dolnym Taris;
- Widziano, jak długo rozmawiał z jednym z tarizjańskich ministrów;
- Mówi się, że młoda dziewczyna z załogi statku, którym dotarł na Taris, długo szukała go po jego zniknięciu. Za każdym razem też, gdy statek ten wraca na Taris, ta sama dziewczyna o niego wypytuje na niższych poziomach miasta. Ponoć można ją często spotkać w kantynach na tym i sąsiednich poziomach, jeśli tylko jej statek na Taris przyleciał.
Image

Piękno tkwi w oku patrzącego. Strach też...
00
+++++ ++++
Awatar użytkownika
Nantel Grimisdal
Mistrz Gry
 
Posty: 525
Rejestracja: 26 Kwi 2016, o 19:55
Miejscowość: Koszalin

Wróć do Baza Danych

cron