Content

R.I.P.

Ryan Dexon

Postaci martwe.

Ryan Dexon

Postprzez Ryan Dexon » 12 Sty 2015, o 14:03

Image

Image
Dex to dobrze zbudowany nawet przystojny ( przynajmniej tak sądzą kobiety w miejskiej kantynie ) mężczyzna liczący 185 cm wzrostu. Jego sylwetka świadczy o tym, że potrafi zadbać o swoją sprawność fizyczną. Lekko przyciemniona karnacja, raczej wynikająca z opalenizny, którą nabył podczas prawie całego swojego żywota na Tatooine. Krótko obstrzyżony, co jeszcze bardziej pasuje mu do wyglądu typa spod ciemnej gwiazdy. Na pierwszy rzut oka raczej należy do tych nieprzyjemnych gości, ale jak to mówią pierwsze wrażenie może być mylne. Na policzku widnieje niewielka widoczna blizna. Zazwyczaj ubrany w czarny płaszcz, sięgający mu aż do stóp oraz ciemny sweter z kołnierzem sięgającym po szyję. Dwie kabury, jedna przewieszona przez klatkę piersiową, natomiast druga przy pasie. Po jego postawie ciała można wywnioskować, że należy jednak do osób pewnych siebie. Twardo stąpa po ziemi, trzymając się swoich własnych racji i zasad.

Image
- Dwa blastery model LL-30.
- Wibroostrze
- Komunikator
- Karta kredytowa

Image
- „Mówię Ci, zachowuje się jak bohater serialu akcji. Bawi się swoimi blasterami jak szalony rewolwerowiec ”
- „Jeśli szukasz osoby do wykonania tej roboty to na pewno tamten człowiek siedzący w narożniku kantyny. Wykona dla Ciebie każde zlecenie, nawet jeśli trzeba byłoby kogoś po cichu sprzątnąć. Tylko ... jeśli nie posiadasz odpowiedniej sumki to radziłbym nie podchodzić i tracić jego cennego czasu”
- „ Dex ? oczywiście, że go znam. Pracował raz z tymi szumowinami co handlują żywym towarem. W porządku gościu, ale lepiej nie naciskać na jego odcisk. No chyba, że Ci życie nie miłe to życzę powodzenia. Jak to mówimy, lepiej jest mieć go po swojej stronie”
Image
Awatar użytkownika
Ryan Dexon
Gracz
 
Posty: 72
Rejestracja: 9 Sty 2015, o 16:48

Re: Ryan Dexon

Postprzez Mistrz Gry » 24 Sty 2016, o 16:44

Zginął w trakcie mającego na celu uwolnienie Jainy Solo ataku na Imperialny Galeon.
Awatar użytkownika
Mistrz Gry
Mistrz Gry
 
Posty: 6341
Rejestracja: 3 Maj 2010, o 19:02


Wróć do R.I.P.