Content

Sprawy forumowe

Pytania Żółtodzioba - temat dla nowozarejestrowanych

Image

Re: Pytania Żółtodzioba - temat dla nowozarejestrowanych

Postprzez Trouble » 24 Wrz 2018, o 18:19

Takie tam pytanko do osób sprawdzających Karty - Czy moje wypociny doszły? (Nie żebym poganiał, po prostu nie wiem jak to tutaj działa i nie jestem pewny, czy zostało wysłane/doszło :D)
Image
Dwukrotnie odznaczony za męstwo w boju...

Awatar użytkownika
Trouble
Gracz

Postprzez Quorn » 24 Wrz 2018, o 18:53

Dotarło i jest oceniane :) Cierpliwości
Awatar użytkownika
Quorn

Miejscowość: Zakupane

Postprzez Kelan Navarr » 24 Wrz 2018, o 18:54

Ja już nie oceniam Kart, ale dostęp adminowski wciąż mam, więc działy widzę :) Karta doszła wczoraj o 19:20, czeka obecnie na drugą ocenę :)
Image
Awatar użytkownika
Kelan Navarr
Gracz

Postprzez Zulrok » 20 Lis 2018, o 00:09

Potrzebujemy odpowiedzi i "oceny" pomysłu ukrytego w pytaniu:

Planeta gdzie będzie dużo niewolników sprowadzanych z innych planet. Gdzie będzie pasować arena gladiatorów? Gdzie może Panowie niewolników są na tyle inteligentni,by wiedzieć że niewolnik któremu da się jeść i pić, a nauczy od małego posłuszeństwa będzie lepszy niż ten nad którym wisi bat? Nasunęła mi się na myśl Zygerria, czy nawet klasyczne Tatooine, ale szukam też innych inspiracji bądź sugestii.

W trakcie pisania pytania uświadomiłem sobie jeszcze jedno: Postać walcząca częściej wibroczymś niż blasterem i będąca wojownikiem/zabójcą do wynajęcia, jak to widzicie? Oczywiście odpowiedź pod tytułem: Jak dobrze będzie uzasadnione to da radę. Potrzebuje może wybicia pomysłu z głowy, albo jego poparcia.
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz

Miejscowość: Studia w Lublinie

Postprzez Caleb Quade » 20 Lis 2018, o 12:01

Postać walcząca częściej wibroczymś niż blasterem i będąca wojownikiem/zabójcą do wynajęcia, jak to widzicie?

Ja to widzę tak:

:D
Image
Image
Awatar użytkownika
Caleb Quade
Gracz

Miejscowość: Kielce

Postprzez Quorn » 20 Lis 2018, o 13:11

Pomysł ma rację bytu. I nie potrzebujesz tak naprawdę całej planety trzymającej się takiego systemu o jakim myślisz. Wystarczyłaby na przykład jakaś większa enklawa należąca do jakiegoś myślącego-w-ten-sposób hutta zlokalizowana np. na Toydarii czy Ylesii czy innym świecie zlokalizowanym w przestrzeni huttów. Możesz też akcje przenieść na jakąś stację kosmiczną która funkcjonuje jako tego typu miejsce. I tak naprawdę nie potrzebujesz nawet i enklawy. Wystarczyłby Ci jeden człowiek, który utrzymuje kilku niewolników i wychowuje ich jak swoje dzieci. Dzieciaki nawet nie wiedzą, że zostały kupione w niewoli i w jako-takiej wychowane.

Arenę gladiatorską masz też w Dziurze na Geonosis. Polecam rzucić okiem.

Co do broni białej. Wystarczy, że na arenie będzie "regulamin" mówiący: "tylko broń biała"
Awatar użytkownika
Quorn

Miejscowość: Zakupane

Postprzez Zulrok » 22 Lis 2018, o 23:40

Mam kolejny problem. Na wookiepedi stoi w opisie Kadas'sa'Nikto: "Their main distinguishing feature was the long climbing claws on their hands, which could also be used in combat." Czyli są kolce, które mogą pomóc we wspinaczce i są gdzieś na rękach? Jak mam sobie to wyobrazić?
Awatar użytkownika
Zulrok
Gracz

Miejscowość: Studia w Lublinie

Postprzez Serith Tallav » 23 Lis 2018, o 00:21

Nie kolca, a mają po prostu pazury, które umożliwiają im wspinaczkę.
Image
GG: 8731310
Klik!
Awatar użytkownika
Serith Tallav
Gracz

Miejscowość: Rzeszów

Poprzednia

Wróć do Sprawy forumowe