Content

Inne

Rekrutacja- 1000 ABY

Image

Rekrutacja- 1000 ABY

Postprzez Aleraa Rev » 13 Kwi 2017, o 21:46

Karty

Witam. Zapewne zatanawiacie się, o co chodzi. Otóż rok 1000 ABY jest rokiem abstrakcyjnym i tak dalekim od oryginalnego kanonu (i nawet od EU), że jest całkowiecie plastyczny, więc można o swobodnie kształtować. Zapamiętajcie tyle, że sytuacja jest bardzo podobna do tego z MM (Moc jest czymś abstakcyjnym, w Galaktyce pozostało 3 Jedi, Sithowie są reprezentowani przez 1 (Imperatora), ale nikt o nich nie wie. Mandalorianie opanowali całkowicie cały Sektor i założyli kolonię na Mandalore II (planeta w nowoodkrytym systemie Gwiezdnym, identyczna jak Mandalore), a Imperium jest ad domine Władcą Galaktyki. Jest niewielki Ruch Oporu, ale ciiii... Tak czy inaczej, zakładajcie postacie i czerpajcie z tego. Pamiętajcie, im więcej, tym lepiej!!!

Nazwa postaci:

Rasa:

Profesja:

Data i miejsce urodzenia:

Stosunek do obecnej władzy

Kultura
Ona w dużej części uzależnia stosunek, a takżę pochodzenie
Wygląd:
(Opis szczegołowy albo obrazek)
Umiejętności
(Pamiętajcie, wrażliwcy będą mieli przewalone)
Ekwipunek

Majątek

Historia
(Wystarczy dosyć szczegółowy skrót, ale pamiętajcie. Jestem wredny :D)
Plotki:
(Czyli co gadają w barach)

KARTA STATKU (opcjonalna):

Nazwa statku

grafika, a w przypadku nowych typów- opis.

Informacje ogólne

Właściciel: Aktualny lub ostatni właściciel statku. A najlepiej wszyscy po kolei
Producent: Firma, która wyprodukowała jednostkę. Z racji tego, żę raczej kolosy się utrzymały, Mandal Motors, CED i KYD oraz FYD i stocznie Mon Calamari są, ale kaceptuję też składaki
Model: Nazwa modelu jednostki. W ramach jednej serii poszczególne modele mogą się między sobą różnić.
Klasa:
Orientacyjna cena: Szacowana cena statku w aktualnym momencie. Bazowana na źródłach oraz po prostu zdrowym rozsądku. Należy brać pod uwagę skoki wartości jednostki w związku z wprowadzonymi modyfikacjami. Zauważmy, że opisywane statki raczej nie są fabrycznie nowe, więc ich cena z reguły będzie wynosiła dużo mniej niż nowej jednostki. Pamiętajmy też o inflacji
Opis: Krótka historia statku i jego użytkowania, przybliżenie w jaki sposób wszedł w posiadanie danej osoby, jakie przygody ma za sobą. Ewentualny opis, gdzie się aktualnie znajduje, jeśli został porzucony. Zainteresowani mogą rozwinąć kwestie techniczne takie jak manewrowowość jednostki, jej wady i zalety. Tutaj też można zaznaczyć, czym się jednostka różni od modelu seryjnego.

Informacje techniczne

Wielkość: Długość, wysokość, szerokość.
Napęd: Typ napędu (jonowy, repulsorowy, niestandardowy) oraz ewentualnie liczba silników. Jeśli znamy producenta - tym lepiej. Punkt ten może sprawiać problemy. Jeśli źródła nie dają jasnych informacji, wystarczy ogólny wpis "napęd jonowy".
Prędkość w atmosferze: Prędkość, jaką statek jest w stanie rozwinąć w atmosferze. Niektóre jednostki nie nadają się do lotów atmosferycznych. W tym najcięższe Okręty Imperium
Hipernapęd (zapasowy): Klasa hipernapędu (w nawiasie klasa zapasowego, jeśli ma). Pamiętajmy, że w okresie Wojen Klonów Hipernapd klasy I jest teraz Hipernapędem klasy IV
Załoga (minimalna) Maksymalna liczebność załogi (w nawiasie minimalna do obsługi statku). Można uwzględnić konkretne stanowiska jak: strzelcy, ko-piloci, mechanicy.
Pasażerowie: Liczba miejsc pasażerskich. Niezależna od liczby załogantów.
Ładowność: Liczona w tonach metrycznych.
Uzbrojenie i osłony:
- Od myślników: tarcze, uzbrojenie (działka, wieżyczki, wyrzutnie), grubość kadłuba, specjalny pancerz lub kształt z zastosowaniem bojowym.

Informacje dodatkowe:

Stan techniczny: Uszkodzony, w pełni sprawny, wrak, zdatny do użytku, fabrycznie nowy.
Kody identyfikacyjne: Legalna, poszukiwana w 20 układach, czy może bezkarnie przewozić chociażby Turbolasery ITD. ITP.
Modyfikacje i moduły dodatkowe:
- Od myślników: ulepszony navicomp, systemy zabezpieczeń, dodatkowe sensory, pokładowa sztuczna inteligencja, aktywne bądź pasywne systemy maskujące, niestandardowe udogodnienia. Słowem - sprzęt nietypowy. Tutaj również należy wymienić wszystkie modyfikacje właściciela niestosowane w fabrycznym modelu seryjnym.

Ładunek, hangary i droidy:
- Unikatowe wyposażenie lub ładunek, zawartość hangarów i droidy na statku. Akceptuję różnorodny sprzęt (jeśli opiszecie)
Image
Ilość Sprzedań w niewolę - 2
Ilość ucieczki z niewoli - 2.
Ilość wkrzonych właścicieli i oficjeli Imperium - 3.
Awatar użytkownika
Aleraa Rev
Gracz
 
Posty: 158
Rejestracja: 21 Cze 2016, o 15:58
Miejscowość: Bełchatów

Wróć do Inne