Content

Wild Wild West

>>> Karty Postaci <<<

Pierwsza storytellingowa sesja nie-mgławicowa. Wild Wild West zostało osadzone w realiach Dzikiego Zachodu, na rok po zakończeniu Wojny Secesyjnej. Zakończeniu nieco innymi niż to, znane z historii...

>>> Karty Postaci <<<

Postprzez Wild Wild West » 12 Wrz 2010, o 21:03

Niech każdy kto ma ochote na Nasz cudowny Dziki zachód wklei swoją wypocinke ;) w to miejsce ;) ;) Prośba dotyczy się również osób które stworzyły kp ;) przenieście swoje karty w to miejsce ;)
Image
Image
Awatar użytkownika
Wild Wild West
New One
 
Posty: 53
Rejestracja: 12 Wrz 2010, o 20:10

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Yarin Lanex » 12 Wrz 2010, o 21:14

Imie i nazwisko / Pseudonim
Antonio „Big Mouth” Torrado
Image

2. Wiek postaci:
41

3. Skąd pochodzi:
San de los Gorza / mała miejscowość kilkadziesiąt kilometrów na zachód od stolicy Meksyku

4. Po jakiej stoi stonie Konfilktu:
Meksyk

5. Charakter waszej postaci:

Antonio jest raczej poważnym człowiekiem. Stara się ograniczać swoje wypowiedzi do minimum. Nie bardzo zna się na żartach, nie lubi pyszałków i przechwalających się buców, którzy chcą wszystko udowodnić. Bardzo lojalny i honorowy. Uczciwy, nigdy nikogo nie okradł. Pracowity i pomocny, kierujący się zawsze dobrem swoich bliskich, nawet jeśli złamie prawo, czy wyrządzi komuś krzywdę. Potrafi bardzo dobrze strzelać z dubeltówki, średnio z jednego rewolweru oraz całkiem nieźle posługuje się dużym nożem myślwiskim. Silny fizycznie.

6. Ekwipunek:
- dubeltówka
- rewolwer
- średnia ilość amunicji do obu broni
- duży, myśliwski nóż
- niebieska chusta Henry’ego z zaschniętą krwią własnej siostry.

7. Historia:
Antonio Torrado urodził się w niewielkiej miejscowości o dźwięcznej nazwie San de los Gorza. Spędził tam całe życie. Jego matka zmarła przy porodzie jego siostry, gdy ten miał 3 lata. Od tego czasu ojciec samotnie wychowywał dwójkę dzieci. W wieku 8 lat mały Antonio zaczął pomagać ojcu w pracy, którą było czyszczenie koni, osłów i także przedmiotowych środków transportu. W związku z tym, że ich miasteczko leżało na jednym z głównych szlaków, nie wiodło im się źle. Gdy Antonio skończył dwadzieścia kilka lat potrafił dobrze strzelać z dubeltówki i posługiwać się dużym, myśliwskim nożem. Obu tych czynności nauczył go jego ojciec, spędzając z nim dużo czasu podczas, gdy jego siostra Maria opiekowała się domostwem. Rodzeństwo było bardzo zżyte ze sobą, jednak różniło się drastycznie: brat był potężnie zbudowanym, cichym i niezbyt urodziwym mężczyzną, podczas gdy jego siostra uchodziła za pełną życia, śliczną i powabną kobietą. Wybuch Wojny Meksykańskiej z niewiadomych powodów ominął ich miasteczko. Nie brało ono czynnego udziału, aż do pewnego dnia, gdy kilkunastu amerykańskich żołnierzy wtargnęło do San de los Gorza. Strasząc ich mieszkańców, dokuczając, a nawet bijąc nie znaleźli żadnego oporu. Dopiero, gdy jeden z nich o imieniu Henry zaczął dobierać się do Marii, Antonio nie mógł bezczynnie na to patrzeć. Broniąc swojej siostry nie zdążył jej uratować przed dwoma wystrzałami z pistoletu Amerykanina. W szamotaninie Antonio, dźgając nożem w lewy bok Henry’ego, jedynie zdołał ściągnąć chustę z szyi zabójcy swojej siostry, która nasączona jej krwią, towarzyszy mu do dnia dzisiejszego. Po powiadomieniu ojca o tragedii, ten bez namysłu kazał wyjechać swojemu synowi jak najdalej. Nie mylił się: po dwóch dniach rozesłano list gończy wraz z portretem Big Mouth’a. Ten ukrywając się w wielu miejscach, szukając zemsty w końcu dotarł na przedmieścia Denver, gdyż usłyszał, ze właśnie w tym mieście może dowiedzieć się więcej o mordercy swojej siostry.
Postać główna:
Image
Postaci poboczne:

ImageImage
Image
__________________________________________________


..najważniejsze jest to, by nigdy nie zawieść samego siebie..
Awatar użytkownika
Yarin Lanex
New One
 
Posty: 717
Rejestracja: 2 Lip 2010, o 20:33
Miejscowość: Gdynia

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Avien Matiias » 12 Wrz 2010, o 21:15

Image
1. Imię i nazwisko - Mike "Deadpool" McGingers

2. Wiek - 30 lat

3. Pochodzenie - Stan Illinois (W jakim mieście się urodził nie wiadomo)

4. Strona Konfliktu - Neutralny, "Spluwa do wynajęcia"

5. Charakter - Mike jest wiecznie uśmiechniętym gościem, ciężko wyprowadzić go z równowagi. Nie szczędzi sarkazmu i dowcipów, niekoniecznie dobrych. Z natury optymista, uważa że z każdej opresji jest wyjście, a jeśli nie ma trzeba będzie sobie je wystrzelać. Jest także wyśmienitym rewolwerowcem, który nie pożałuje żadnej porządnej strzelaniny. Za to jest po prostu beznadziejny w walce wręcz, z niejednej bijatyki wyszedł poobijany, ale jak każdy facet potrafi przywalić w nos.

6. Ekwipunek:
- Rewolwer "Blue Rose"
Image
- Mały nożyk schowany w bucie
- Manierka
- Dwa bandoliery zawieszone na torsie
- Bibułki i woreczek tytoniu
- Wierny rumak, Który wabi się Dziamdziak

7. Historia -
O przeszłości Mike'a wiadomo tyle że od młodości miał skłonności do psocenia. Jego rodzice mieli ranczo w stanie Illinois, w miasteczku o średniej gospodarce. McGingers całymi dniami przesiadywał na ranczu zajmując się prostymi pracami wyznaczonymi przez ojca. Tak naprawdę nużyło go to życie, chciał czegoś więcej. Marzyło mu się zostanie rewolwerowcem, zwiedzenie dzikiego zachodu i poznanie ciekawych ludzi.
Z czasów kiedy ojciec Mike'a był rewolwerowcem, została mu bardzo cenna pamiątka.
Był to rewolwer wykonany na zamówienie "Blue Rose" który był szczelnie zamknięty w gablotce. Deadpool już od kiedy zobaczył broń chciał położyć na niej ręce. Pewnej nocy, gdy wszyscy smacznie spali, Mike zakradnął się do gablotki i zabrał rewolwer. Mając dość takiego nudnego życia, uciekł z rancza. Zrezygnował z wygód dla podróży po USA, ziszczając swoje marzenie. Obecnie jest najemnym strzelcem pracującym dla tego kto zapłaci więcej.
Postać Główna:
Image
Postaci Poboczne:
Image
Image

Violence isn't the answer, Violence is the question. The answer is YES
Awatar użytkownika
Avien Matiias
New One
 
Posty: 830
Rejestracja: 30 Cze 2009, o 22:53

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Fenn Mereel » 12 Wrz 2010, o 21:16

1. Imie i nazwisko / pseudo: Jeff Harring / Hawkeye
2. Wiek postaci: 29 lat
3. Skąd pochodzi: Wirginia, Newberry
4. Po jakiej stoi stronie Konfliktu:
b) Skonfederowane Stany Ameryki - konfederacja - CSA; major w stanie spoczynku; obecnie wędruje po Stanach szukając spokoju - bezskutecznie.
5. Charakter waszej postaci:
Pewny siebie weteran, zawsze skory do bójek, strzelanin. W sumie krewki z niego chłopak. Doświadczył na własnej skórze okrucieństw wojny, dlatego rzadko się uśmiecha i prawie nigdy nie żartuje. Nie jest jednak milczący. Mówi dużo i zawsze na temat, ma prawdziwy talent do wyzywania i przeklinania, często właśnie przez swój nie wyparzony język wdaje się w bójki. Jest bardzo wytrwały i dążąc do celu nie zważa na ból i przeciwności, nic nie jest w stanie obrócić go z zamierzonej drogi.
6. Ekwipunek:
- Powtarzalna strzelba Remington
- Noże do rzucania.
- Odzienie
- 5 dolców (to dość dużo jak na tamte czasy ;))
- Kary koń "Eddie"
7. Historia:
Urodził się w Newberry w stanie Wirginia; miasteczku położonym w samym centrum stanu, na styku dróg handlowych łączących port - Charleston z miastami położonymi na obrzeżach stanu. Rodzina Harringów to prości właściciele plantacji tytoniu, gorliwi Anglikanie. Mieli jedne z większych pól w całej Wirginii, ojciec był dobrym handlowcem i całkiem niezłym plantatorem. Niewolnicy pracujący na jego plantacji byli dobrze traktowani: otrzymywali godne wynagrodzenie i dobre warunki mieszkalne. Właśnie na tym opierał się sukces ojca Jeffa - w myśl zasady: "Dobrzy dla pracownika = pracownik zadowolony = lepsze zbiory". Kiedy wybuchła wojna secesyjna Jeff ukończył West Point i odbył już pierwszą turę w wojsku. W dniu wybuchu wojny był na "urlopie" pomiędzy turami służby. Od razu pojechał do poznanego na West Point gen. Thomasa Jacksona "Stonewall'a". Wiedział, że ten walczy dla konfederatów i postanowił się do niego zgłosić. Jackson znając Harringa przydzielił mu oddział osławionej piechoty "Stonewall". Walczył dla niego przez całą wojnę, otrzymał awans na majora i zakończył służbę. Aktualnie wędruje po całych Stanach Zjednoczonych, szukając spokoju i cichego miejsca na odpoczynek, niestety wojna podąża za nim krok w krok i co chwilę bierze udział w bójkach i strzelaninach. Teraz przebywa w Denver popijając whiskey w saloonie.

Image
Postacie aktualne:
Rayleigh Silvano - Gwiezdny podróżnik

Poprzednie postacie:
Jac Randall - Hapanin; Starszy Szeregowy w 165 Grupie Do Zadań Specjalnych, Grupa Operacyjna "Mgła" - KIA
Desmond Ivey - Pół-Echani; Uczeń Jedi - zginął podczas bombardowania Coruscant
Fenn Mereel - Mandalorianin; Łowca Nagród, aalor klanu Mereel - ash'amur (poległ)
Krusk Sel'thar - Bothanin; Kapitan Floty Nowej Republiki, Republic Class Star Destroyer "Invincible" - KIA

Aldo Cohl - Mirialanin; Mechanik - zginął zastrzelony przez Imperialnych
Awatar użytkownika
Fenn Mereel
Gracz
 
Posty: 625
Rejestracja: 6 Lut 2010, o 12:59
Miejscowość: Warszawa

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Namredib » 12 Wrz 2010, o 21:17

Po obejrzeniu kilku westernów na TCM'ie, nie mogłem się oprzeć pokusie gry.

1. Imię Nazwisko: Michael Ian Thommas
2. Wiek: 24 lata
3. Skąd: Imperium Brytyjskie/ Londyn
4. Strona: Neutral
5. Opis:
Image
Michael jest cichym, spokojnym mężczyzną. Jednak podczas walki potrafi być groźny, w młodości przechodził wiele treningów takich jak szermierka i strzelectwo. Niegdyś były żołnierz Unii, teraz dezerter za którego wyznaczono nagrodę 1500 $. Jako urodzony angielski arystokrata potrafi mówić, jeść, chodzić z wielką gracją. Jako Brytyjczyk mówi z akcentem.
6. Ekwipunek:
Dwa remingtony
Szabla
Koń
Tytoń i bibułki
7. Historia:
Urodzony w Anglii, jako najmłodszy syn arystokraty Archibalda Thommasa. Jako, że ojciec był pułkownikiem armii kolonialnej syn rzadko go widywał, dlatego całą swą miłość skupiał na matce. Ze swym bratem uczęszczał do miejscowej szkoły szermierczej, gdzie nauczył się świetnie władać tym orężem. Kiedy jego brat ukończył 19 lat, został wysłany do służby w Armii Kolonialnej stacjonującej w Sudanie. 15 letni Michael był przygnębiony, gdyż całe dnie musiał przesiadywać z matką i siostrą. Kiedy i on posiadł stosowny wiek został wysłany do Liverpoolu na nauki. Wtedy nauczył się żyć samodzielnie, czyli w swoim mniemaniu porzucił naukę a zaczął pracę w karczmie jako kelner. Tam zawsze mógł liczyć na alkohol i nieprzyzwoite kobiety, jednak to życie również zaczęło go nudzić. Kiedy na wyspy dotarły informacje o wojnie secesyjnej, on niezwłocznie odpłynął do Nowego Jorku, gdzie w pierwszej lepszej siedzibie żandarmerii zapisał się do wojska. W armii służył całe trzy lata, a z powodu licznych zgonów szybko zwolniło się miejsce i tak doszedł aż do stopnia porucznika. Jednak wszystkich ludzi przerażało okropieństwo wojny, a nie mogąc znaleźć oparcia w swoich ludziach i Bogu, Michael zdecydował się na dezercję. Wtedy był zupełnie odmieniony, ateista i pesymistycznie nastawiony do życia. Jego pierwszym przystankiem był stan Nowy Meksyk, gdzie ponad rok przesiedział w burdelu pracując jako ochroniarz. Kiedy wojna dobiegła końca odkurzył swe bronie i wyjechał do Miami, gdzie ręka Unii nie mogła go sięgnąć. Lecz i tam został przeklęty, rzucając się na Majora wojsk Konfederacji. I tak znów zbiegł, w kierunku znanym tylko sobie.
Image
Awatar użytkownika
Namredib
Gracz
 
Posty: 279
Rejestracja: 23 Maj 2010, o 11:10
Miejscowość: Gostyń

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez David Turoug » 12 Wrz 2010, o 21:17

Image

1. Imie i nazwisko / pseudo: Richard "Rick" West
2. Wiek postaci: 27 lat (ur. 1839)
3. Skąd pochodzi: Wirginia Zachodnia, Beckley
4. Po jakiej stoi stronie Konfliktu:
c) neutralni
5. Charakter waszej postaci:
Mimo młodego wieku, jest już doświadczonym rewolwerowcem. Umiejętności nabierał przy ojcu, który był szeryfem w Beckley. Jest otwarty oraz lubi współpracować z innymi. Nie popiera konkretnie żadnej z frakcji, aczkolwiek jest przeciwny niewolnictwu oraz pacyfikacji Indian. Wprawiony w barowych bójkach, nie stroni od kilku kolejek whisky.
6. Ekwipunek:
Image
- Remington model 1858 (wersja dla Armii .44) - sztuk dwie
- krótki nóż
- pasy z nabojami
- koń "Jackie"

7. Historia:
Rick West urodził się w Beckley, w stanie Wirgiania Zachodnia. Jego ojciec był szeryfem, a matka pracowała jako barmanka w miejscowym saloonie. Młody Richard od dziecka był oswajany z bronią, a także przypatrywał się wielu więźniom, których jego rodziciel uziemiał we więzieniu. Lubił wysłuchiwać historii ludzi przetrzymywanych w areszcie, w biurze szeryfa. Dzięki temu w jego głowie zakiełkowała ogromna chęć zostania "wolnym strzelcem", uganianie się po stepie oraz liczne strzelaniny. Oczywiście mały Rick nie do końca zdawał sobie sprawę z takiej formy życia. W miejscowym Beckley ukończył dwie szkoły, jak na tamte czasy był dość wykształcony. Pewnego razu jego ojciec wydał wyrok na trzech niewinnych Indian. West Junior starał się interweniować, jednak szeryf i jego tato w jednej osobie pozostał nieugięty. Dwa dni później, w wieku 20 lat Richard uciekł z domu, kradnąc ojcu czarnego konia "Jacka", rewolwer oraz kilkanaście sztuk nabojów. Jego marzenia o byciu "rewolwerowcem" zaczynały się spełniać. Po kilku latach zbierania doświadczeń oraz funduszy, zakupił sobie dwie, nowocześniejsze spluwy Remington model z 1858 o kalibrze .44 przeznaczonym tylko dla Armii. Ponadto zakupił sobie czarny płaszcz, z kapeluszem oraz spodniami. Rich choć kroczył na granicy prawa, nigdy nie zabił człowieka nie mając powodu. Nie gardził też Indianami jak większość białych, a także sprzeciwiał się niewolnictwu murzynów. Przysporzyło mu to sporo wrogów chcących go jak najszybciej zlikwidować. W wieku 27-lat i niemałego już bagażu doświadczeń West wędrował przez bezdroża Ameryki, zatrzymując się od czasu do czasu w różnych miasteczkach, licząc na przeżycie kolejnej przygody.
Image
Awatar użytkownika
David Turoug
Gracz
 
Posty: 5102
Rejestracja: 28 Wrz 2008, o 01:25

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Nikh » 12 Wrz 2010, o 21:19

1. Imie i nazwisko: Jack Spell
Image

2. Wiek postaci: 25
3. Skąd pochodzi: Nikomu tego nie wyjawił i nie ma zamiaru.
4. Neutralny
5. Charakter: Nieco nerwowy, jednak zawsze uprzejmy. Stara się perfekcyjnie wykonać wszystko za co się weźmie.
6. Ekwipunek
Koń Max
Karabin powtarzalny z doczepianą lunetą.
Dwa rewolwery (Colt) noszone w kaburach
dwa noże ukryte w butach
Ubranie
naboje
manierka
7. Jack jest synem oficera armii Amerykańskiej i mieszkanki miasteczka, które znajdowało się niedaleko fortu w którym stacjonował ojciec Jacka. Chłopiec od najmłodszych lat był związany z wojskiem i bronią. Na polecenie ojca wykonano nawet dla Jacka miniaturkę munduru. Kiedy skończył 10 lat zaczęto go uczyć jazdy na koniu i strzelania. Ojciec chciał aby syn poszedł w jego ślady dla tego uczył syna wszystkiego co mogłoby być w czasie służby. Jednak matka nie chciała aby jej syn narażał się, tak jak jego ojciec. W wieku 23 lat chłopak postanowił wyruszyć w świat i powiedział o tym ojcu, jednak ten nie zareagował tak jak chciałby Jack. Jednak w końcu ojciec dał Jackowi wolną rękę i ten wyruszył w świat. Teraz chłopak szuka jakiegoś zajęcia z któego mógłby się utrzymać.
Image

"Ludzie mówią że jestem złym człowiekiem, ale to nieprawda. Ja mam serce małego chłopca... W słoiku na biurku..."
Awatar użytkownika
Nikh
Gracz
 
Posty: 607
Rejestracja: 8 Gru 2009, o 22:42

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Chaxu'ellenc » 12 Wrz 2010, o 22:02

1. Prawdziwe nieznane. Z tego też powodu nosi inne imię i nazwisko - John Doe.

2. 17 lat.

3. Prawdziwe nieznane. Wychowany przez siostry zakonne kościoła św. Filipa.

4. Neutralni.

5. Z powodu ogromnego wpływu kościoła na jego życie, John jest wierzący. Popełnia grzechy jedynie po to, żeby przeżyć. Potrafi poradzić sobie z życiem na ulicy. Nie stroni od robienia rzeczy w których jest dobry - kradzieży. Brak siły nadrabia szybkością i zwinnością. Siostry nauczyły go czytać i pisać, jednak z tych umiejętności korzysta rzadko.

6. Jedyną rzeczą jaką posiada jest niewielki nożyk, chowany za pasem na plecach.

7. Noworodka pozostawiono w koszyku pod bramą przykościelnego szpitala. Jedyne co pozostało mu po rodzicach to medalion z wizerunkiem św. Rity - patronki rzeczy niemożliwych i beznadziejnych. Mimo nienawiści do rodziców nigdy nie pozbył się naszyjnika. Przez czternaście lat znosił nauki i namowy sióstr do wstąpienia do seminarium, jednak pewnego dnia po prostu nie wytrzymał. Pełen zapału postanowił opuścić swój dotychczasowy dom. Przez kilka dni walczył z pokusą wrócenia do kościoła na noc, jednak jego duma nie pozwoliła mu na to. Z każdą kolejną dobą na ulicy zyskiwał nowe umiejętności. Po trzech latach J.D. dalej mieszka w Denver. Nocuje na poddaszu kościoła - miejscu, do którego nikt nie zagląda.

8*. Wygląd - John jest chudy i niewysoki. Ma długie, czarne, rozczochrane włosy, które czasami zawiązuje chustką. Chodzi w obdartych ciuchach i prawie zawsze nosi na szyi arafatkę.


* - nie mogłem znaleść dobrego wizerunku, ale jak komuś potrzebne jest wizualne wsparcie to cechowałem się na Josephie Gordonie Lewitt-cie
rodzi lęk, ale wciąga jak narkotyk
Chaxu'ellenc
Ryan Azyl
Paradoks dwóch łowców.
Awatar użytkownika
Chaxu'ellenc
New One
 
Posty: 187
Rejestracja: 8 Gru 2008, o 20:29

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Dagos Bardok » 13 Wrz 2010, o 17:21

Image

1. Imię i nazwisko: Vellito Castro vel. Rain

2. Wiek: 19 lat

3. Pochodzenie: dominikańsko - indiańskie (Tainowie)

4. Strona Konfliktu: Indianie

5. Charakter: Rain jest otwartym i wesołym młodzieńcem. Respektuje poglądy innych, nawet jeżeli są niezgodne z jego własnymi. Lubi rozmawiać i uczyć się nowych rzeczy. Potrafi bardzo szybko popaść w ekscytacje na widok nowych, nieznanych mu doświadczeń. Nienawidzi wszelkiego rodzaju niewolnictwa i pogardy wobec indian.

6. Ekwipunek:
- 7 noży do rzucania
- manierka z wodą
- skórzany woreczek zawierający trochę złota

7. Historia:
Odkąd pamięta, Vellito wychowywany był jedynie przez matkę. Nigdy nie znał swojego ojca, który według opowieści jego mamy, był indianinem. Całą swoją młodość przepłynęła mu na ekscytacji i zainteresowaniu rdzennymi mieszkańcami Ameryki. Od zawsze chciał pojechać i odnaleźć swojego tatę, który wydawał mu się opoką siły i męstwa. Nie miał do niego żalu, że nigdy nie był przy nim. W głębi serca czekał, aż pewnego dnia pojawi się w progu jego drzwi, czekając na niego z wielkim pióropuszem na głowie. To się jednak nie stało. Kolejne lata mijały, a duma przerodziła się w rozgoryczenie i niepewność. Gdy miał 19 lat uciekł z domu. Jako pasażer na gapę udało mu się trafić na tereny Ameryki Północnej.
Awatar użytkownika
Dagos Bardok
 
Posty: 1017
Rejestracja: 11 Wrz 2008, o 18:42

Re: >>> Karty Postaci <<<

Postprzez Mistrz Ind'yk » 29 Paź 2011, o 22:00

1. Imię i nazwisko: Johnny B. Good.
2. Wiek: 19 lat.
3. Pochodzenie: Denver lub okolica.
4. Strona konfliktu: swoja własna (neutralny).
5. Charakter postaci:
Johnny jest młodym, narwanym chłopakiem u którego najbardziej rozwinął się zmysł szeroko pojętego cwaniactwa. Chłopak zawsze stara ustawić się po silniejszej stronie sporu, nie ma właściwie żadnych zasad, prócz własnego dobra. Wyznaje relatywizm moralny, który streszcza w słowach: Dobre jest to, co jest dobre dla Johnny’ego. Pomimo opanowania wielu sztuczek i krętactw, patrząc ogólnie nie jest zbyt bystry, często przeciągając miarkę.
6. Ekwipunek:
- talia znaczonych kart, w sposób prawie niewidoczny,
- oszukana kostka i trzy inne normalne tego samego wyglądu,
- zestaw wytrychów,
- krótki nóż, nie użyty jeszcze nigdy w walce,
- brudne ubranie, według właściciela pozwalające wtopić się w tło.
7. Historia:
Johnny urodził się w biednej, farmerskiej rodzinie. Nigdy jednak nie pociągała go praca, a szczególnie ciężkie roboty, którymi obarczał go ojciec. Już od młodości wymykał się do Saloonu, gdzie miał szczęście spotkać swego przyszłego nauczyciela. Mężczyzna wyleciał akurat z baru za oszukiwanie w kartach i został dotkliwie pobity przez pozostałych graczy. Ciekawy Good pomógł człowiekowi, gdy ten zaoferował naukę. Przez następne sześć tygodni młody chował starego oszusta na piętrze rodzinnej stodoły, a ten nauczył go wielu kantów i sztuczek, które zafascynowały młodego. Po tym czasie, Johnny uciekł z domu i wyruszył razem ze swoim nauczycielem w świat. Jak się okazało zaufał niewłaściwej osobie, bo mężczyzna zostawił go w najbliższym barze, wybierając samotne życie. Dla Good’a był to ostateczny powód, by porzucić wiarę w ludzi i zdać się tylko na swoje umiejętności w dążeniu do własnego dobra. Odwiedział kolejne miasteczka, a szczególnie Saloony okradając tam nieświadomych i dostając cięgi od świadomych jego kantów graczy. W ten sposób dotarł w końcu i do Denver, gdzie miał nadzieję wypróbować swoje szlifowane pilnie umiejętności.
Awatar użytkownika
Mistrz Ind'yk
Gracz
 
Posty: 1735
Rejestracja: 21 Cze 2011, o 12:42


Wróć do Wild Wild West