Content

Przyjaciele w Mocy

Pathred

Dział poświęconym zaprzyjaźnionym stronom, z którymi Mgławica Mocy nawiązała bliższą współpracę. Ich senatorowie mogą zamieszczać informacje, newsy oraz ogłoszenia.

Pathred

Postprzez Kerth » 3 Maj 2010, o 20:54

Image

Kto ani razu nie zastanawiał się, co czeka go po śmierci, niech podniesie rękę. Nikt? No właśnie. A co, gdyby tak móc wypróbować jedną z alternatyw, tę wykreowaną przez Kubo Tite?
Pathred to typowa gra Play By Forum, której akcja rozgrywa się w świecie przedstawionym w mandze "Bleach". Gracze mają możliwość wcielenia się w Bogów Śmierci, upadłe dusze, Quincy, czy też pozornie zwykłych ludzi, dysponujących jednak nieprzeciętnymi zdolnościami.
Akcja dziejąca się na forum nie ma wiele wspólnego z wydarzeniami, które niektórzy mogą znać z mangi, bądź też anime. Fabuła forum jest całkowicie niezależna od pomysłów Kubo, gracze tworzą ją sami od początku. Na Pathred nie można uświadczyć postaci kanonicznych, nie istnieje także możliwość grania takowymi. W Seireitei istnieją jednak w dalszym ciągu najbardziej szanowane klany, takie jak Kuchiki, do których każdy gracz może przystąpić.
Dzięki kreatywności graczy wprowadzona została możliwość tworzenia wynalazków. Zarówno naukowcy ze Społeczności Dusz, jak i największy mądrala w Espadzie mają możliwość majsterkowania i - jak już nasi użytkownicy zdążyli się przekonać - czasem z ich eksperymentów powstają całkiem przydatne rzeczy.

Image

Tym, co wyróżnia Pathred spośród setek PBFów o podobnej tematyce niewątpliwie są gracze. Dzięki dość silnej selekcji po Czerwonej Ścieżce nie przechadzają się ludzie, w których nie gości choćby krztyna pisarskiego kunsztu.

Na wypadek gdyby w głównej rozgrywce zdarzyły się zastoje, forum oferuje także inne atrakcje, jak choćby inne sesje, rządzące się swoimi prawami, czy niedawno powstały Klub Pojedynków Literackich, w którym każdy użytkownik może rzucić rękawicę innemu, aby stoczyć z nim walkę na pióra.
Awatar użytkownika
Kerth
 
Posty: 22
Rejestracja: 30 Kwi 2010, o 19:27

Wróć do Przyjaciele w Mocy