Content

Przyjaciele w Mocy

Shougo - PBF Bleach

Dział poświęconym zaprzyjaźnionym stronom, z którymi Mgławica Mocy nawiązała bliższą współpracę. Ich senatorowie mogą zamieszczać informacje, newsy oraz ogłoszenia.

Shougo - PBF Bleach

Postprzez Orinoko » 23 Maj 2015, o 22:28

Image

Shougo Bleach PBF!


Generalnie większość historii ma to do siebie, że zwykle nie kończą się tak jakby oczekiwał tego tłum, czy nawet sami ich bohaterowie. Niezależnie co autor stworzy, zawsze znajdzie się osoba, która czuje niedosyt, rozczarowanie, chce przedłużenia i zmiany niektórych wątków. Czasami bywa tak, że opowieść potrzebuje odświeżenia, a świat w którym toczy się akcja oczyszczenia. Jednak coś co nazywane jest popularnie końcem, jest zawsze początkiem czegoś nowego, magicznym momentem dzięki któremu mamy możliwość rozpoczęcia kolejnej przygody.
Tak naprawdę nikt nie wie czemu cała ta historia musiała skończyć się właśnie w taki sposób, właśnie w tamtym momencie. Bogowie Śmierci prowadzili swoje pojedynki z Niszczycielami praktycznie we wszystkich światach. Wszędzie unosił się pył i kurz, każdy skrawek ziemi przesączony był krwią i potem. Trwała niezliczona liczba pojedynków, część osób starała się uciec lub schować. Niektórzy starali się opatrzyć rany swoje jak i innych, w jakiś sposób pomóc. Osoba, która pojawiłaby się na polu bitwy znikąd, nie zdawałaby sobie tak naprawdę sprawy, z tego kto wygrywa. Nic nie było wiadome, panował chaos. Śmierć przechadzała się po całym świecie, nie oszczędzając nikogo. Każda dusza, która stanęła na polu walki, stałą się wkrótce częścią wszechświata zbudowanego z energii duchowej.
Kiedy Ywach wkroczył to królewskiego pałacu wszystko wydawało się stracone. Świat chylił się ku upadkowi, poszczególne wymiary zatrzęsły się przez atak na byt tego, który nazywany był "Królem Dusz". I wtem rozbłysło światło.
Teraz, piętnaście lat po tamtych wydarzeniach, ciężko powiedzieć czy był to wybuch czy magiczna interwencja kogoś "silniejszego" - o ile taki ktoś miał prawo istnieć. W każdym razie walki nie ustały dlatego, że doszło do jakiegoś porozumienia, nie. Naprawdę wielu zginęło, zniknęło, wyparowało. Pojedynki się skończyły, a jeśli chodzi o tych, którzy przetrwali, to było ich naprawdę niewielu. Dziesięć lat zajęło odbudowanie poszczególnych światów i przywrócenie porządku, znanego z czasów przed wojną. Udało się to dzięki garstce tych, którzy nie znajdowali się w centrum Seireitei, ale zostali stamtąd zabrani czy ewakuowani - chodzi tu o słabszych, rannych, chorych. To oni teraz zostali siłą głównych oddziałów Gotei 13, członkami Espady czy Stern Ritterami. Każda rasa nienawidzi się wzajemnie. Trwają konflikty, które mają podłoże historyczne. Sojusz? Nie ma mowy. Każdy morduje swojego wroga nie patrząc na nic. Siły równoważą się, ale to od Was zależy, kto ostatecznie okaże się najsilniejszy...


Witamy wszystkich fanów popularnej mangi Bleach! Jesteśmy grupką ludzi, którzy założyli Shougo w 2010 roku. Forum cieszyło się popularnością oraz sporą grupką graczy. Niestety, musieliśmy zamknąć forum. Teraz, po 5 latach znowu wstajemy na nogi! Wielu starych graczy wróciło przyprowadzając ze sobą znajomych. Myślę, że każdy pamięta czasy, kiedy to Fora o tematy Bleach były bardziej popularne niż te o Naruto. Czasy się zmieniają. Istnieje raptem garstka PBFów o tej tematyce. Wyciągamy rękę w stronę graczy, którzy nadal pamiętają co to znaczy używać Bankai lub Ressurection. Zbierzmy się razem, na jednym forum, by na swój sposób 'czcić' twórcę Bleach. Bawmy się razem, walczmy, rozwijamy forum. Zapraszam wszystkich raz jeszcze!

www.shougo.jun.pl


Image

Kod: Zaznacz wszystko
<a href="http://www.shougo.jun.pl"><IMG SRC="http://i.imgur.com/CjJgiY9.png"></a>Image
Kod: Zaznacz wszystko
<a href="http://www.shougo.jun.pl"><IMG SRC="http://iv.pl/images/33866128174671344600.jpg"></a>
Orinoko
 
Posty: 1
Rejestracja: 23 Maj 2015, o 22:08

Wróć do Przyjaciele w Mocy