Content

Przyjaciele w Mocy

Shinnobi - Naruto_RPG/PBF

Dział poświęconym zaprzyjaźnionym stronom, z którymi Mgławica Mocy nawiązała bliższą współpracę. Ich senatorowie mogą zamieszczać informacje, newsy oraz ogłoszenia.

Shinnobi - Naruto_RPG/PBF

Postprzez shinnobi.cba » 15 Lis 2011, o 13:14

Image
SHINNOBI


"Najnowszy PBF AmyZhaotriseRiddle we współpracy z Maresuke Kaguya, jak zwykle można się tu natknąć na niewyżytych Mistrzów Gry zsyłających na swoich podopiecznych coraz to dziwniejsze przygody. Nie zabraknie poczucia humoru, skomplikowanych zagadek i postaci, które w miarę rozwoju gry staną się coraz realniejsze. 
Przed przyłączeniem się do gry zapoznaj się opinią innych graczy lub skonsultuj się z administratorem, gdyż każde forum AmyZhaotriseRiddle, niewłaściwie stosowane uzależnia!"Tematyka: PBF w realiach mangi i anime Naruto.
Założone: Grudzień 25, 2007 (wersja 1)
Adres: http://shinnobi.cba.pl/pbf/

Masz dość PBF'ow o Naruto. Myślisz że widziałeś już wszystko? Męczą Cię dzieci NEO z 2-wyrazowymi postami i brakiem wyobraźni? Uważasz, że nie ma sensu zaczynać gry na forum z samymi Jouninami? Uważasz, że nic już Cie nie zaskoczy? Zobacz jak bardzo się mylisz!

Każdy poszukujący pbf w realiach Naruto natkną się na miliony nędznych forów o identycznym wyglądzie i zasadach. Chciałabym Wam przedstawić PBF zupełnie inny niż wszystkie....

Wychodząc na wprost oczekiwaniom graczy opracowaliśmy zupełnie nowy system rozgrywki zapewniający zabawę na długie miesiące. Zmorą większości PBF'ów są starzy użytkownicy, którzy osiągnęli już niemal wszystko. Jaki więc sens ma gra na takim forum biednym geninem? Jako jedyne forum zapewniamy graczom start na równym poziomie. Nie ma chuninów, nie ma jouninów, nie ma geninów z bonusami. Nie ważne kim jesteś i kim byłeś. Tylko tutaj możesz rozpocząć przygodę ninja od nowa.

Jednak to nie wszystko! Nie zapomnieliśmy o naszych oddanych graczach i gościach z innych forów. Dla nich opracowaliśmy zupełnie nowy system gry nie kolidujący z nowymi postaciami. Każdy kto będzie chciał zachować swoją postać, może to uczynić. Więcej informacji w dziale: Transfer Postaci.

Shinnobi jest to jeden z największych PBF o tej tematyce. Forum estetyczne i wykonane na najwyższym poziomie. Zarówno graficznym jak i technicznym. Przejrzysty system gry ułatwia posługiwanie się PBF'em. Znajdziecie tu niemal wszystkie ważniejsze wioski, które pojawiły się w anime Naruto. Wprowadziliśmy wszystkie klany dostępne zarówno w Mandze, Anime i Fillerach.

Mimo że rozgrywka na forum była od dłuższego czasu zawieszona, notowaliśmy ciągle większą ilość odwiedzin niż niektóre osławione fora o Naruto. Również mimo zawieszenia rozgrywki zdobyliśmy "Bursztynowe Pióro" w kategorii „Najlepszy PBF M&A” plebiscycie organizowanym przez http://www.pbfguild.com .

Postawiliśmy tym razem nie na rozwój postaci lecz na samą rozgrywkę. Chcemy by gracze swoją grą wspierali rodzinną wioskę i drużynę. Chcemy stworzyć grę wspólnoty, nie indywidualnych jednostek współpracujących z innymi graczami od przypadku do przypadku. Nie unicestwiając tym samym planów i rozwoju poszczególnych graczy. Wioski nie są tylko pustymi tematami. Posiadają szereg budowli o które mogą starać się gracze by polepszyć swoją pozycję i indywidualne cechy. Szereg statystyk pozwala na jednoznaczną ocenę zachowań graczy na misjach i pod czas walk. Zdolność do danej reakcji i przewidywalne skutki zachowań. Zredukowaliśmy ilość lokacji do minimum stawiając nie na ilość a jakość. Doświadczenie nauczyło nas że nie ma co budować 10 wiosek by w przeciągu miesiąca odwiedziło je 3 graczy. Lepiej zmniejszyć ilość lokacji a tym samym zawęzić kontakty interpersonalne, dzięki czemu nikt nie będzie samotny w fabule.

Image

Shinnobi - PBF inny niż wszystkie...
Portal: http://www.shinnobi.cba.pl/portal.php
Forum: http://www.shinnobi.cba.pl/pbf/


Serdecznie zapraszam!
Administrator Shinnobi,
AmyZhaotriseRiddle
shinnobi.cba
 
Posty: 1
Rejestracja: 15 Lis 2011, o 10:54

Re: Shinnobi - Naruto_RPG/PBF

Postprzez Throul » 20 Lut 2016, o 00:19

Gra zakończona, forum zamknięte pernamentnie.


R.I.P.
Awatar użytkownika
Throul
New One
 
Posty: 13
Rejestracja: 7 Gru 2012, o 23:02


Wróć do Przyjaciele w Mocy